UPOZORNĚNÍ: Ve dnech od čtvrtka 11. listopadu do neděle 14. listopadu u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do středy 10. listopadu do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pondělí 15. listopadu dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení. AZOO

Infražárovky

Infražárovky jsou výhřevné žárovky, které slouží jako přídavný tepelný zdroj pro odchov selatchovu prasat. Do našeho sortimentu jsme pro Vás zařadili žárovky Interheat, Helios a Philips v červeném i čirém provedení. Barva infražárovky nemá vliv na kvalitu výhřevu. Podle potřeby můžete vybírat také příkon v několika kvalitách skleněné baňky. Infražárovky jsou k dostání ve speciální, těžké úpravě. Úsporné infražárovky mají oproti ostatním typům o 30 % zvýšený výkon.

Infračervené záření a zdraví = nejkvalitnější tepelný zdroj pro odchov mláďat

Na rozdíl od tepla z kovových, plastových či keramických topných těles a radiátorů světelné záření o této vlnové délce paprsků proniká hlouběji do těla zvířat (není důležité, zda je červená nebo čirá). Poskytuje tak potřebnou dávku světla pro zdravý vývoj mladého organismu.

Tepelné záření o délce vln cca 1200 nm:

  • zlepšuje krevní oběh
  • intenzifikuje biochemické aktivity a odolnost tkání
  • urychluje proces růstu
  • zlepšuje imunitu zvířat

 

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného přídavného tepelného zdroje.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 23 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty