Hrablo Oster premium - rozčesávač proti plstnatění srsti psů, vel. S/M

56149
Neohodnoceno

  • 766,64 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 22.10.2020
927,63 Kč / ks
Kategorie: Kartáče a hřebeny pro psy
Hmotnost: 0.21 kg
 

Vysoce kvalitní kartáč pro psy na odstraňování zplstnatělé srsti Oster Premium s nerezovými hroty je vhodné pro dokonalé vyčesání a zbavení srsti odumřelých chlupů a nečistot. Hřeben je také vhodný pro konečnou úpravu psí srsti. Na výběr ze dvou variant, velikost S/M a M/L.

 

  • speciální zakončení hrotů proti podráždění kůže
  • protiskluzová rukojeť pro pohodlné držení
  • varianta S/M - pro řidší srst - celková šíře hrabla je 8,5 cm, šíře trimovací plochy je 5,8 cm - 18 nožů (nože jsou blíže u sebe)
  • varianta M/L - pro hustší srst - celková šíře hrabla je 8,5 cm, šíře trimovací plochy je 5,8 cm - 15 nožů (nože jsou dále od sebe)

 

Nová produktová řada výrobků německé značky Oster® je speciálně vyvinuta pro domácí péči o zvířata a uspokojí tak i náročné chovatele domácích mazlíčků. Vysoce kvalitní materiály, ergonomický a inovativní design výrobků značky Oster® jsou tou nejlepší volbou v péči o domácí zvířata.

 

Vyčesávání, kartáčování a trimování psí srsti patří ke každodenní péči o psa a dnes je již samozřejmostí. K základním nástrojům péče o psí srst patří hřeben a kartáč. Pro každý typ a délku srsti je potřeba však vybrat ten nejvhodnější. Jiný hřeben nebo kartáč potřebuje například pudl, jiný dlouhosrstá kolie. To je potřeba mít na paměti. Tzv. trimovací hřebeny a hrabla pro psy jsou uzpůsobeny pro vyčesávání mrtvých a odumřelých chlupů z podsady.

Péče o srst je důležitá nejen pro to, aby měl náš pes krásnou a hladkou srst a aby se nám i okolí líbil, ale zejména proto, abychom psa zbavily nechtěných parazitů a pečovali tak o jeho zdraví.

Se správně zvoleným hřebenem a kartáčem se může každodenní vyčesávání našeho psa stát milým rituálem a přispěje tak k prohlubování přátelství se psem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář