UPOZORNĚNÍ: Ve dnech od čtvrtka 11. listopadu do neděle 14. listopadu u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do středy 10. listopadu do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pondělí 15. listopadu dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení. AZOO

Luxusní tašky pro psy CAZO

Luxusní tašky a kabelky CAZO patří mezi exkluzivní produkty Polského výrobce CAZO, které se vyznačují nejen funkčností, ale také originálními designovými prvky a vysokou známkou kvality „Vyrobeno v EU“. Jako přímí dovozci transportních tašek a kabelek CAZO dovážíme tyto výrobky přímo od Polského výrobce CAZO Sp. z o.o. V této kategorii nabízíme originální tašky a kabelky CAZO. CAZO imponuje dokonale sladěnými barevnými kombinacemi s použitím těch nejkvalitnějších materiálů. Takto propracovaný pelíšek, taška či kabelka jako celek poslouží jako líbivý designový prvek a zároveň jako velmi pohodlné místo k odpočinku či transportu Vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Pelíšky, tašky, kabelky a kukaně CAZO byly navrženy jako celé sady těchto produktů ve stejném designu a s použitím unikátních materiálů, barev a textur, s originální výšivkou navrženou individuálně pro každý model tak, aby celá kolekce tvořila souvislý celek. Na své si v této značce přijdou milovníci moderního designu s kombinací pestrých barev i milovníci kombinací barev decentních, jemných a elegantních.

Transportní tašky a kabelky CAZO nabízíme jako sady v podobném designovém provedení:

  • Transportní tašky CAZO s poutky na rameno, vhodné ke krátkodobému transportu.
  • Vysoce komfortní transportní kabelky CAZO půlkulatého tvaru, s poutkem a ramenním pásem, vhodné k dlouhodobějšímu transportu.
  • CAZO Diamond zaujme černým, vysoce lesklým materiálem, který je doplněn pozlacenými kovovými prvky.
  • CAZO Premium nabízí vzhled hnědé kůže a prošívaného šedivého plátna se zlatými doplňky.
  • CAZO Oxford byla navržena ve staroanglickém designu, s použitím kostkované potahové tkaniny v kombinaci s věrnou imitací světle hnědé kůže.
  • CAZO Exclusive je vyrobena z pevné kostkované tkaniny v kombinaci s hnědou imitovanou kůží. Celkový vzhled doplňují zlaté kovové prvky.

 

Výrobky CAZO - Design for Pets jsou zárukou funkčnosti, praktičnosti a nejvyšší kvality detailního zpracování.