Oblečky pro psy

oblečky

Mezi užitečné chovatelské potřeby pro psy patří i psí oblečky. Chladné deštivé počasí a zimní mrazivé období může být pro menší psy náročné, zvláště pak pro plemena naháčů, která se nemohou sama dostatečně chránit před zimou. Pro tato plemena máme připraveny fleecové oblečky pro psy BERN, LILLEHAMMER, které udělají vašemu psímu miláčkovi jistě radost, dopřejí pohodlí a zajistí zdraví. MaxiSafe je reflexní vesta pro psy, která zvyšuje viditelnost psa v šeru tmě. Nabízíme oblečky pro psy levné a praktické - do zimy se hodí vesta pro psy s kožíškem. Nepromokavá pláštěnka pro psa SEATTLE nebo FORKS chrání psy proti vlhkosti v deštivém počasí. Fleecové vložky jsou určeny pro silnější izolaci v zimním období a jsou dostupné v malých i velkých velikostech.

Boty pro psy nebo ponožky pro psy jsou vhodné jako ochrana proti poranění na ostrém povrchu. Stejnou funkci plní proti agresivní soli ve městech, která je aplikována v zimním období. Nabízíme také hárací kalhotky pro fenky.

 

Jak správně vybrat obleček pro psa?

Oblečky pro psy vybírejte podle účelu, velikosti a věku psa. Nabízíme zimní oblečky pro psy nebo psí pláštěnky. Zimní oblečky jsou vhodné pro krátkosrstá plemena. Psí obleček nebo vesta splňují funkci chránit ledviny před prochladnutím. Některé oblečky pro psy mají dlouhé nohavice, jiné chrání jen trup či záda. Obleček by měl být psovi pohodlný tak, aby mu nebránil v pohybu. Při nákupu oblečku je nutné znát míry psa, zejména obvod hrudníku, obvod krku a délku zad. V naší nabídce najdete moderní funkční oblečky, které chrání před zimou, deštěm nebo větrem, které jsou vyrobeny z prodyšných materiálů. 

 
  • Řadit dle:
  • 35 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty