Lanko proti divočákům AKO PREMIUM pro el. ohradník, 2,5 mm x 400 m, modré

3634U
Neohodnoceno

  • 892,26 Kč / ks bez DPH
  • (4 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 18.11.2019
1 079,63 Kč / ks
Kategorie: Vodivá lanka pro ohradníky
 

Speciálně vyvinuté lanko pro ochranu před divokými prasaty. Drát je složen ze zesílených měděných vodičů o síle 0,25 mm, pomocí kterých je vodivost 40x vyšší než u jiných běžných vodičů. Modrá barva je pro zvěř snadno viditelná.

- délka: 400 m
- odpor: 0,6 Ω/m
- počet vodičů: 6 x 0,25
- pevnost v tahu: 105 kg

Lanka Basic nabízejí dobrou a spolehlivou funkci u krátkých ohradníkových systémů. U lanek se používají stabilní nerezové vodiče o síle 0,20 nebo 0,15 mm.

Lanko Comfort je vhodné pro středně dlouhé ohrady. Lanko je opatřeno 6 stabilními nerezovými vodiči o síle 0,20 mm.

Lanka Mix a Cu jsou určena pro dlouhé ohrady. Použitím vysoce kvalitních materiálů získáváte velmi dobrou funkčnost a stabilitu ohradníkového systému. U měděných lanek jsou použity 3 pocínované měděné vodiče. U lanka Mix pak kombinace měděných a nerezových vodičů.

Lana Basic nabízí dobrou a spolehlivou funkci u středně dlouhých ohradníkových systémů. U lan se používají stabilní nerezové vodiče.

V horní části kategorie Vodiče pro ohradníky naleznete tabulku s přehledem všech lan a lanek, včetně technických údajů jako jsou délka, průměr, počet vodičů, odpor, pevnost v tahu. Pro přesměrování k tabulce klikněte zde .  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář