Novinka

Hlava stříhací SnapOn GT399 pro strojky Aesculap, 1,5 mm

34846N
Neohodnoceno
  • 1 z 2
  • 1 498 Kč 146 Kč –9 %
    1 117 Kč bez DPH
  • Na dotaz
1 352 Kč / ks
Kategorie: Pet a hobbychov
 

Vysoce kvalitní stříhací profesionální hlavice pro strojky Aesculap FAV5, Aesculap Durati a Aesculap Fortis s výborným poměrem ceny a výkonu. Aesculap je vhodný jak pro profesionální psí salony, tak i pro veterináře. Díky širokému sortimentu stříhacích hlav je možnost přesného výběru vhodné stříhací hlavy pro různá plemena psů. Náš sortiment nabízí výběr z 16 druhů stříhacích hlav o délce střihu 0,2 mm – 9,5 mm.

Použití stříhacích hlav Aesculap zaručuje vždy profesionální výsledky střihu psů v jakémkoliv ročním období.

Stříhací strojky Aesculap se v současné době používají přibližně v 80 % profesionálních psích salonech a ve více než 90 % veterinárních ordinacích a klinikách v Německu.

Výhody:

  • Odolná stříhací hlava Snap On je vyrobena ze speciální uhlíkové oceli. Tento materiál je velmi odolný,udržuje hlavy ostré. Stříhací hlavice z uhlíkové oceli mohou být až 7 x přebroušeny.
  • Veškeré stříhací hlavy Aesculap jsou obráběny a profilovány v obráběcích centrech Aesculap, díky čemuž je zaručena kvalita a dlouhodobá životnost.
  • Povrchová úprava “High-end“ zajišťuje ochranu proti korozi.
  • Stříhací hlavy a nože udržujte ostré a nechávejte je brousit a opravovat pouze servisních centrech uvedených v příručce nebo u autorizovaného prodejce.

Stříhací hlavice SnapOn nabízíme v následujících délkách střihu:

SnapOn tabulka hlavice FINALDíky převzetí distribuce společnosti Aesculap společností Kerbl, kterou zastupujeme na českém trhu 23 let, jsme se stali přímými dovozci výrobků Aesculap. 

Požadavky na nabroušení hlav a nůžek a opravy sříhacích strojků prosím zasílejte na naši adresu:
SELKO Praha, s.r.o.
Tyršova 436
254 01 Jílové u Prahy
Tel. : +420 241 950 992

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář