Ve dnech od úterý 2. ledna do čtvrtka 4. ledna včetně, u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do pátku 29. prosince do 12 hodin garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pátku 5. 1. 2024 dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení

ŽÁROVKY A ZÁŘIČE

Infražárovky  slouží zejména k ohřevu  mláďat, například selat a kuřat. Nabízíme infražárovky značek Interheat nebo Philips. Vyrábí se v červené barvě nebo čiré, přičemž barva žárovky nemá vliv na kvalitu ohřevu. Můžete si vybrat příkon infražárovky 100 W, 150 W, 175 W a 250 W a v několika kvalitách skleněné baňky. Infražárovky  ve speciální, těžké úpravě tzv. úsporné mají oproti ostatním typům o 30 % zvýšený výkon.

Infračervené záření = nejkvalitnější ohřev zvířat

Na rozdíl od tepla z kovových, plastových či keramických výhřevných těles a radiátorů světelné záření o této vlnové délce paprsků proniká hlouběji do těla zvířat (není důležité, zda je červená nebo čirá). Poskytuje potřebnou dávku světla pro zdravý vývoj mladého organismu.

Tepelné záření o délce vln cca 1200 nm:

  • zlepšuje krevní oběh
  • intenzifikuje biochemické aktivity a odolnost tkání
  • urychluje proces růstu
  • zlepšuje imunitu zvířat

 

Infračervené záření na rozdíl od tepla z kovových, plastových či keramických výhřevných těles a radiátorů je účinnější. Světelné záření infralampy pro slepice a drůbež o vlnové délce cca 1200 nanometrů paprsků proniká hlouběji do těla zvířat – ať je žárovka červená či čirá. Poskytuje potřebnou dávku světla pro zdravý vývoj mladého organismu. Tepelné infrazáření záření zlepšuje krevní oběh, zintenzivňuje biochemické aktivity a odolnost tkání, urychluje proces růstu a zlepšuje imunitu zvířat.

Nabízíme infražárovky značek, Interheat a Phillips červená nebo čirá. Úsporná infražárovka s měkkým tvrzeným sklem. U infražárovek ve speciální těžké úpravě nehrozí rozbití žárovky.

Infrazářič Interheat s úsporným režimem pro ohřev drůbeže je vybaven chladičem objímky, chrání žárovku před přehřátím a tak prodlužuje její životnost. Velmi dobrý poměr cena a kvalita.

Tepelný zářič se světlem je určen k lokálnímu ohřevu drůbeže. Při dodržení podmínek stanovených výrobcem je možné využívat zářič i při chovech na podestýlce. Zářič je vybaven keramickým tepelným tělesem s dlouhou životností a případně žárovkou pro osvětlení prostoru 1,8 až 2,3 m2.

 

 
  • Řadit dle:
  • 45 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty