ŽÁROVKY A ZÁŘIČE

Infražárovky  slouží zejména k ohřevu  mláďat, například selat a kuřat. Nabízíme infražárovky značek Interheat nebo Philips. Vyrábí se v červené barvě nebo čiré, přičemž barva žárovky nemá vliv na kvalitu ohřevu. Můžete si vybrat příkon infražárovky 100 W, 150 W, 175 W a 250 W a v několika kvalitách skleněné baňky. Infražárovky  ve speciální, těžké úpravě tzv. úsporné mají oproti ostatním typům o 30 % zvýšený výkon.

Infračervené záření = nejkvalitnější ohřev zvířat

Na rozdíl od tepla z kovových, plastových či keramických výhřevných těles a radiátorů světelné záření o této vlnové délce paprsků proniká hlouběji do těla zvířat (není důležité, zda je červená nebo čirá). Poskytuje potřebnou dávku světla pro zdravý vývoj mladého organismu.

Tepelné záření o délce vln cca 1200 nm:

  • zlepšuje krevní oběh
  • intenzifikuje biochemické aktivity a odolnost tkání
  • urychluje proces růstu
  • zlepšuje imunitu zvířat

 

Infračervené záření na rozdíl od tepla z kovových, plastových či keramických výhřevných těles a radiátorů je účinnější. Světelné záření infralampy pro slepice a drůbež o vlnové délce cca 1200 nanometrů paprsků proniká hlouběji do těla zvířat – ať je žárovka červená či čirá. Poskytuje potřebnou dávku světla pro zdravý vývoj mladého organismu. Tepelné infrazáření záření zlepšuje krevní oběh, zintenzivňuje biochemické aktivity a odolnost tkání, urychluje proces růstu a zlepšuje imunitu zvířat.

Nabízíme infražárovky značek, Interheat a Phillips červená nebo čirá. Úsporná infražárovka s měkkým tvrzeným sklem. U infražárovek ve speciální těžké úpravě nehrozí rozbití žárovky.

Infrazářič Interheat s úsporným režimem pro ohřev drůbeže je vybaven chladičem objímky, chrání žárovku před přehřátím a tak prodlužuje její životnost. Velmi dobrý poměr cena a kvalita.

Tepelný zářič se světlem je určen k lokálnímu ohřevu drůbeže. Při dodržení podmínek stanovených výrobcem je možné využívat zářič i při chovech na podestýlce. Zářič je vybaven keramickým tepelným tělesem s dlouhou životností a případně žárovkou pro osvětlení prostoru 1,8 až 2,3 m2.

 

 
  • Řadit dle:
  • 46 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty