PSI

Chovatelské potřeby pro PSY

Pes je nejlepší přítel člověka. Toto tvrzení se stalo skutečností již dávno a postupem času se právě pes stal nejrozšířenějším domácím mazlíčkem. Pes je jedním z nejstarších domestikovaných zvířat ve světě. Pes je nejen přítel, ale také hlídač. Nejen mazlíček, ale také potřebuje výchovu a společnost chovatele.

V kategorii PSI najdete veškeré chovatelské potřeby a pomůcky pro vašeho pejska.

V této kategorii najdete ucelenou nabídku základních potřeb pro psy, jako jsou pelíšky a polštářepsí boudy a misky pro psy. Nezbytné pomůcky pro venčení vašeho psího přítele je možné si vybrat z velké nabídky obojků a vodítek a také postrojů. V zimním období a obzvláště pro krátkosrstá psí plemena je doporučováno koupit nějaký psí obleček, např. vestu. Pejsek také s vámi pravděpodobně bude občas cestovat, proto je vhodné pro takové případy pořídit přepravní box, nebo-li přepravku. Pro malá plemena psů jsou k dispozici komfortní látkové tašky a kabelky, které mohou posloužit také jako pohodlné a měkké pelíšky.

Každý pejsek, od malého po toho největšího, si rád hraje. Vhodně zvolená psí hračka dokáže vašeho psa zabavit dlouhé hodiny. Dobře zvolená hračka pro psy také dokáže pečovat o psí chrup. Tím jak pes hračku okusuje a žižlá si zároveň stírá zubní povlak. Mezi další pomůcky pro péči o psa patří samozřejmě stříhací strojky, kartáčešampony.

Samostatnou kategorií jsou pak velmi užitečné výhřevné desky pro psy, nebo-li termodesky a elektrické ohradníky pro psy.

 
  • Řadit dle:
  • 605 položek celkem

Stránka 1/34

Další produkty