Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Hračky pro psy

Hračky pro psy jsou důležité potřeby pro psy pro fyzické i psychické zdraví psa. S dostatkem aktivity psi nevykazují chování, které je pro majitele nepřijatelné. Hračky podporují dobré chování, radost ze života a lze jimi podpořit i inteligenci. V naší nabídce zábavy pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme různé druhy psích hraček, z kterých jistě vyberete tu pravou. Při výběru psí hračky zohledněte několik faktorů jako je věk psa, velikost, povahu i rasu psa a také materiál hračky. Většina psů miluje honit míče. V našem sortimentu si jistě vyberete různé druhy aportovacích hraček pro psy. Pokud váš pes preferuje látkové a gumové hračky, tak skladem máme několik typů, které ho jistě zabaví. Přetahovací hračky jsou vhodné pro psy, kteří nemají problémy s chrupem a dásněmi. Pokud nemáte na pejska dostatek času je vhodné mu pořídit interaktivní hračku, která pejska dlouhodobě zabaví.

Ideální počet psích hraček pro jedno zvíře je pět. Každá z hraček pro psa by měla mít jiné využití, aby se pes mohl zabavit různorodou činností.

Hračky2_1

 

 
  • Řadit dle:
  • 52 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty