Hračky pro psy

Hračky2_1

Mezi důležité potřeby pro psy pro rozvoj psí koncentrace, hbitosti, rychlosti i dobré nálady patří psí hračky. Šťastný pes je živý,

který má možnost běhat a hrát si. V nabídce zábavy pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme interaktivní hračky pro psy, velmi oblíbené různé aportovací hračky pro psy a také látkové a gumové hračky nebo přetahovadla pro psy.

Zabavte svého pejska pískátkem, míčkem, nebo přetahovadlem. Pro aktivní psy, kteří rádi běhají, pořiďte třeba házeč míčků, ať při aportování dlouho vydržíte. Existují hračky, které mohou být užitečné – podporují čištění psích zubů, nebo inteligentní hry, které mu procvičí psí přemýšlení a mysl.

Počet psích hraček pro jedno zvíře je ideální do pěti. Čím více hraček, tím více může být pes nerozhodný, s jakou si hrát. Každá z hraček pro psa by měla mít jiné využití, aby se pes mohl zabavit různorodou činností.

Přetahovací hračky jsou vhodné pro psy, kteří jsou v dobré kondici a nemají problémy s chrupem nebo dásněmi. Bavlněné hračky napomáhají ke správné ústní hygieně, čistí zuby a předcházejí tvorbě zubního kamene a plaku. Vinylové psí hračky (činka, míček, kost, rugby), latexové psí hračky a psí hračky z měkčeného plastu jsou vhodné zejména pro ty, kteří mají problémy s chrupem nebo dásněmi. Nedoporučují se pro psy s ostrými zuby, kteří hračku rychle rozkoušou a rozcupují. 

Hračky pro psy pomůžou vytvořit si s vaším pejskem hezký vztah a důvěru. Psi jsou velmi společenští a přátelští, vázaní psychicky na svého pána. Potřebují každý den fyzickou a duševní aktivitu. Jejich předkové žili divoce a v neustálém pohybu, ale psi v dnešní době tráví mnoho času v uzavřených prostorách. Psí hračky rozvíjejí přirozenou zvědavost, a udržují zvíře v dobré náladě a v pohybu.

Můžete vybírat z různých typů psí zábavy v nabídce, jako je pletený kruh, frisbee pro psa nebo přetahovadlo s míčkem, které zabaví celou rodinu. Také aportovací činka pro psy, gumové rugby, gumový kruh nebo míček či agility tunel vhodný i pro výcvik psů a psí sportovní aktivity, dále přetahovadla pro psy, plyšové hračky, odolné kousací hračky, nebo interativní hračky k naplnění pamlsků, míček na pamlsky.

 
  • Řadit dle:
  • 50 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty