Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Péče o psy a hygiena

Péče o psy je součástí každodenní psí hygieny. Nabízíme kvalitní potřeby na psy, ať už na pejska, který vám dělá společnost, nebo pro profesionální chov psů. U nás naleznete vše na vašeho čtyřnohého kamaráda. V kategoriích boj proti parazitům, téměř 25 typů kartáčů a hřebenů na psy – uhlazovací, trimovací, oboustranné s kovovými i umělými štětinami, dále šampóny a spreje na psy pro mytí psí srsti , dále u nás na své čtyřnohé mazlíčky naleznete stříhací strojky na psy ve variantě asi 25 typů nebo pomůcky a jiné doplňky na psy, jako jsou pilník na drápky, pinzeta na klíšťata, háček na klíšťata, nůžky na drápky a antiparazitní psí obojek proti blechám a klíšťatům.

Jak pečovat o psí srst

Vyčesávání, kartáčování a trimování psí srsti je součástí každodenní péče o psa a dnes je již samozřejmostí. K základním nástrojům péče o psí srst patří hřeben a kartáč. Pro každý typ a délku srsti je potřeba však vybrat ten nejvhodnější. Jiný hřeben nebo kartáč potřebuje například jorkšír, pudl, jiný pak dlouhosrstá kolie. Takzvané trimovací hřebeny a hrabla na psy jsou uzpůsobeny pro vyčesávání mrtvých a odumřelých chlupů z podsady.

 Péče o psí srst je důležitá nejen pro to, aby měl náš pes krásnou a hladkou srst a aby se nám i okolí líbil, ale také proto, abychom psa zbavili odumřelých chlupů a nečistot a pečovali jsme o jeho hygienu. Se správně zvoleným hřebenem a kartáčem se může každodenní vyčesávání našeho psa stát milým rituálem a přispěje tak k prohlubování přátelství se psem.

 
  • Řadit dle:
  • 169 položek celkem

Stránka 1/10

Další produkty