KRÁLÍCI, MORČATA, KŘEČCI A JINÍ HLODAVCI

Chovatelské potřeby pro KRÁLÍKY, MORČATA, KŘEČKY a jiné hlodavce

Hlodavci tvoří jednu z největších skupin mezi savci a přirozeně žijí v různých částech světa, což je přimělo k adaptaci na různé teploty.

Hlodavci jsou chováni také k jiným účelům. Králíci produkují maso nebo kožešiny, myši slouží jako potrava v chovu plazů. Králík je společenské zvíře, které lze naučit přiběhnout na zavolání, vrcholem výcviku králíka je pak králičí agility. Překážky pro stavbu vhodné dráhy nabízíme v podkategorii Agility, hračky a doplňky.

Hlodavci jsou nenároční na prostor, výživa těchto zvířat je také poměrně jednoduchá a péče postačí minimální. Většina hlodavců se velmi snadno rozmnožuje, což je přínosem v chovu králíků, konkrétněji produkci jejich masa.

V kategorii KRÁLÍCI, MORČATA, KŘEČCI a jiní hlodavci najdete ucelenou nabídku produktů chovatelských potřeb pro hlodavce, která je orientována především na drobné a hobby chovatele.

Králíci jsou velmi přizpůsobiví, což chovatelům umožňuje jejich chov venku i ve vnitřních prostorech.

Nabízíme kvalitní malé a střední králíkárny a výběhy pro králíky vhodné k chovu králíků venku. Pro vnitřní použití nabízíme klece pro králíky. Aby měl hlodavec vše, co potřebuje, je nutné do klece či králíkárny umístit domek pro králíky, napáječku pro králíky, jesle na seno a krmnou misku s krmivem pro králíky. Na dno klece pak rozprostřeme vhodnou podestýlku - stelivo pro hlodavce, kterých je našem e-shopu na výběr několik druhů.

Králík je čistotné zvíře s kočkám podobnými hygienickými návyky. Králík se snadno učí vykonávat potřebu na jednom určeném místě, k tomuto účelu nabízíme toalety pro králíky.

Mezi oblíbené produkty potřeb pro hlodavce patří také praktické pomůcky, jako jsou vodítka pro králíky, nůžky na drápky aj.

A nezapomeňme, že také králík, morče nebo křeček se rád zabaví ohryzáváním oblíbené hračky nebo prolézačky.


pet a hobbychov_1

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 249 položek celkem

Stránka 1/14

Další produkty