Péče o králíky a další pomůcky

Hlodavci tvoří jednu z největších skupin mezi savci a přirozeně žijí v různých částech světa, což je přimělo k adaptaci na různé teploty. Hlodavci jsou chováni také k jiným účelům. Králíci produkují maso nebo kožešiny, myši slouží jako potrava v chovu plazů. Králík je společenské zvíře, které se postupem času stalo oblíbeným a velmi rozšířeným nenáročným domácím mazlíčkem.

Chov králíků vyžaduje nejen vhodný domek, stravu a vodu, mezi chovatelské potřeby pro králíky křečky morčata a další hlodavce patří i péče o srst.

V našem e-shopu najdete i postroje a vodítko na králíka pro venkovní procházky, a to i vhodné pro výcvik agility. Pro péči se hodí i kartáč pro králíky oboustranný nebo jemný a nůžky na drápky pro králíky. Králík je čistotné zvíře s kočkám podobnými hygienickými návyky. Králík se snadno učí vykonávat potřebu na jednom určeném místě, k tomuto účelu nabízíme toalety pro králíky.

Jednotlivě je naleznete v sekci péče o králíky, postroje a vodítka pro králíky a další příslušenství a doplňky jako je čisticí olej Ballistol Animal, využitelný jako ochrana v zimě, proti soli, urychlení růstu srsti po odřeninách a otlakách nebo na čištění uší nebo 100% organický sprej Urine OFF který rozptyluje zápach.

 
  • Řadit dle:
  • 11 položek celkem

Stránka 1/1