Králíkárny a kotce pro králíky

KrálíkárnaNaše králíkárny a kotce pro králíky jsou vyrobeny ze dřeva a nově také z EKO plastu, který je bezúdržbový a bez plísňový. Králíkárna slouží k dlouhodobému či krátkodobému umístění králíků, zakrslých králíků, morčat či jiných hlodavců.

Králíkárny jsou vhodné k venkovnímu použití. Králíkárna by měla umožnit chovateli snadný přístup ke zvířatům ať už z důvodu podání léčiv nebo pouze doplnění krmiva a vody. Mnoho králíkáren je proto vyráběno s odklápěcí střechou.

Většina králíkáren je konstruována s vysouvacím dnem, které se vyndá i se znečištěnou podestýlkou, ta se vyhodí, dno se očistí a znovu zasune do králíkárny.

  • Dřevěné králíkárny jsou ošetřeny ochranným nátěrem, který chrání dřevo proti povětrnostním vlivům, zároveň je netoxický pro zvířata. Střecha je opatřena hydroizolační krytinou, která zamezuje zatékání vody. Vysouvací dno je ve většině případů z kvalitního pozinkovaného materiálu.
  • Králíkárny z EKO plastu jsou bezúdržbové. Tento inovativní materiál tvoří 60 % dřeva a 40 % kvalitní plastový materiál. EKO plast má velmi dobré izolační schopnosti a nabízí také snadnou hygienu. Vysouvací dno je ve většině případů z kvalitního EKO plastového materiálu.

Nabízíme králíkárny různých velikostí.

  • Variabilní králíkárny jsou konstruovány jako několik jednotlivě nabízených částí, které si chovatel poskládá podle prostorových a chovatelských možností.
  • Vícepatrové králíkárny jsou vhodné k chovu většího počtu králíků. Některé vícepatrové králíkárny nabízíme s možností sestavení na trávník, což umožňuje hlodavcům pastvu.
  • Jednopatrové králíkárny jsou nejjednodušším a nejskladnějším řešením pro chov malého počtu králíků.

 

A nezapomeňme, že také králík, morče nebo křeček se rád zabaví ohryzáváním oblíbené hračky nebo prolézačky.

 
  • Řadit dle:
  • 26 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty