Ve dnech od úterý 2. ledna do čtvrtka 4. ledna včetně, u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do pátku 29. prosince do 12 hodin garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pátku 5. 1. 2024 dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení

Klece pro králíky a křečky

Klece pro králíky, zakrslé králíky, morčata, křečky a jiné hlodavce umožňují ubytovat hlodavce především ve vnitřních prostorách. Většina klecí je tvořena plastovou podlážkou a odnímatelnou kovovou konstrukcí. Klece pro větší hlodavce mají větší rozteč mříže, která by měla být dostatečně pevná.

Klece pro malé hlodavce mají užší rozteč mříže, která by měla být dostatečně pevná, a jsou vybaveny příslušenstvím, jako je domek pro hlodavce, patro nebo žebřík.

Dřevěné klece jsou estetické a pro hlodavce je materiál příjemnější než klece s plastovým příslušenstvím. Z hlediska hygienického je ovšem plastová klec vhodnější, snadno se čistí a udržuje.

Nově nabízíme klece pro hlodavce GABBIA, které jsou konstruovány v klasickém čtyřstěnném stylu, doplněny o kompletní vybavení pro chov hlodavců, to vše ve sladěných barvách.

Klece GABBIA Hamster a GABBIA Baldo jsou vhodné zejména pro křečky nebo morčata. GABBIA Maxi Baldo nabízí dvě patra s nadstandartním prostorem k pohybu a hraní.

 
  • Řadit dle:
  • 16 položek celkem

Stránka 1/1