Transportní boxy pro hlodavce

Pokud se rozhodnete pro koupi domácího mazlíčka - králíka, morčete, křečka či jiného hlodavce, je potřeba abyste jako základní vybavení pořídili také přepravku na hlodavce nebo transportní box.

Přepravu hlodavci nemají příliš rádi, ale každý občas potřebuje hlodavce převézt, ať je to z prodejny či od chovatele domů, na chatu, k veterináři nebo na výstavu. Plastové přepravky jsou nabízeny v různých velikostech a umožní vaše domácí zvířátko snadno a bezpečně převézt. Slouží pro dočasné umístění hlodavce po dobu nezbytně nutnou na přepravu. Přepravky samozřejmě nejsou určeny jako standardní ubikace pro vašeho králíčka či jiného hlodavce.

Oblíbené přepravky Gulliver dovážíme v širokém sortimentu přímo od italského výrobce STEFANPLAST. Skladujeme přes 200 položek. V současné době jsou na Českém trhu známé přepravky Gulliver určené pro všechny druhy domácích zvířat, včetně velkých psů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, pevných, plastových materiálů. Výrobce pravidelně inovuje produkci, aby splňovala nejnáročnější požadavky uživatelů.

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1