PTÁCI

Chov ptáků je velmi rozšířený po celém světě, ať už se jedná o hobby chov nebo chov profesionální.  Ptáci chovaní v zajetí si zaslouží pozornost a vyžadují péči. Tato sekce je zaměřena především na hobby chov ptactva.

Chovatelské potřeby pro chov ptáků v nabídce našeho e-shopu jsou určeny pro chov andulek, papoušků a malých domácích ptáků. Můžete vybírat v kategoriích budky, hnízda a postýlky, klece a voliéry pro papoušky, korely nebo klec pro andulky a jiné ptáky i venkovní ptactvo. Dále levné vybavení klecí jako jsou bidélka houpačky a žebříky.

Existují různé druhy ptactva, přičemž každý jednotlivý druh má určité nároky na velikost prostor a vybavení. Velikost klece nebo voliéry volte podle požadavků daného druhu. Nabízíme levné klece a voliéry pro malé i velké papoušky a kompletní vybavení klecí pro chov papoušků. Mezi základní vybavení klecí patří napáječka, krmítko, bidélko a ptačí budka. Dalším vhodným vybavením jsou žebříky a houpačky pro papoušky.

 

Mezi hlavní předpoklady úspěšného chovu drobného ptactva patří nejen příprava vhodného letního a zimního stanoviště, ale také spousta trpělivosti, času a prostoru, v neposlední řadě je chov ptactva také otázkou peněz. Před založením chovu ptactva bychom měli mít na paměti, že tento chov vyžaduje každodenní péči. Ptáci a papoušci jsou inteligentní, komunikativní a milí, pokud si s nimi vytvoříte hezkou vazbu.

 
  • Řadit dle:
  • 15 položek celkem

Stránka 1/1