KOČKY

Chovatelské potřeby pro KOČKY

Kočka je jedním z nejrozšířenějších domácích mazlíčků. Kočka má také poměrně velký význam v zemědělství, kde působí jako přirozený nepřítel hlodavců škůdců.

V kategorii KOČKY naleznete ucelenou nabídku chovatelských potřeb a pomůcek pro kočky všech plemen. 

Pořídit si kočku do domu nebo bytu vyžaduje, aby si každý budoucí chovatel dopředu rozmyslel, co všechno bude kočka potřebovat. Mezi základní vybavení pro malé koťátko patří pohodlný pelíšek nebo polštář, miska nebo automatické krmítko na krmivo a vodu, praktické škrabadlo, či kočičí strom a škrabadlo, kde si kočka může hrát a obrušovat drápky. Nutností je toaleta pro kočku, kterou lze vybrat z různých variant. Do kočičího WC je pak nutné doplnit podestýlku - stelivo, na které si kočka velmi rychle zvyká. Transport kočky k veterináři nebo na dovolenou vyžaduje prostornou přepravku pro kočky. Mezi další pomůcky a příslušenství pro kočky patří různé obojky a postroje s vodítky, které je možné použít, jdeme-li s kočičkou ven.

Přirozený pohyb kočky je velmi důležitý pro udržení zdravé hmotnosti a dobrého psychického stavu. Lovem se kočka v přírodě nejčastěji baví, proto doporučujeme domácím kočkám umožnit tuto zábavu také doma, správným výběrem hračky pro kočku. Hračky zajišťují kočkám mnoho zábavy, přičemž velmi dobře zahání nudu. Současně zajišťují zdravý pohyb a podporují rozvoj přirozeného chování během lovu – hraní. Kočičí hravost je pověstná, proto v našem eshopu najdete velké množství různých hraček pro kočky

Pro kočky, které jsou více venku než doma je možné vybrat praktickou boudu pro kočky a jednoduše montovatelná kočičí dvířka, která vaší kočce usnadní průchod domů.

 

kočky2

 
  • Řadit dle:
  • 349 položek celkem

Stránka 1/20

Další produkty