Krmivo pro kočky

Kvalitní výživa pro kočky je velmi důležitá pro jejich zdraví, kondici i vzhled srsti. Nabízíme kvalitní značku a přitom levnou řadu krmiva

pro kočky Brit Care Cat v kvalitě premium a superpremium nebo šťavnaté konzervy a kapsičky.

Kočičí konzervy jsou s různými příchutěmi a suché krmivo pro kočky, nebo také granule s vitamíny jsou vysoce stravitelné a bez obsahu pšenice. Oblíbená očičí delikatesa jsou i konzervy GRAND.

Krmné doplňky pro kočky jsou vhodné pro doplnění vitaminů a minerálů pro dobré zdraví, kvalitní srst, prevence proti nemocem.

Kvalitní kočičí strava musí obsahovat hodně masa, které je dobře stravitelné. Brit Care Cat obsahuje až 95% masa z přírodních nealergenních a vysoce stravitelných surovin. Nezatěžují organismus a trávení zvířete a eliminují alergie. Receptura bez obsahu pšenice je ideální pro snadnou stravitelnost a zdravý metabolismus vašich koček.

Krmivo pro kočky vybírejte podle věku kočky. Granule pro koťata (Brit Premium Cat Kitten) mají jiné složení než granule pro dospělé kočky (Brit Premium Cat Adult) nebo "seniory" nebo kočky kastrované. Řada Brit Care Cat Superpremium je přizpůsobena speciálně pro kočky kastrované, koťata, kočky žijící doma nebo naopak běhající výhradně venku, a také kočky dlouhosrsté doplněná o Omega 3 a Omega 6 aminokyseliny pro zdravou kůži a krásnou kvalitní srst, vhodná i pro chovatele výstavních koček.

Kočka je téměř výhradní masožravec, oblíbené v jídelníčku jsou ryby, kuřata, hovězí. Pokud hledáte rozumný kompromis mezi cenou a výkonem, sáhněte po krmivu značky Brit Care Cat z naší nabídky. Tyto granule pro kočky používají pro krmení i zkušení chovatelé výstavních koček.

Kompletní sušená výživa pro kočky obsahuje všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály pro zdraví vašich mazlíčků. Výživa obsahuje i speciální probiotika pro zdravou střevní mikroflóru a podporu imunity. Obsahuje i vitamín E a organický selen, které přispívají k ochraně buněčných membrán a zpomalují stárnutí organismu.  Balení jsou po 300 a 800 gramů nebo 1,5 a 8 kilogramu. Strava pro kočky v konzervách je 100% přírodní, hypoalergenní v balení po 80 gramech.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 8 položek celkem

Stránka 1/1