Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Krmivo BRIT

Krmivo pro kočky značky BRIT Care Cat v sekci konzervy a kapsičky ve variantě mnoha různých příchutí – kuřecí prsa, tuňák a krocan, tuňák a losos, tuňák, mrkev a hrášek.

Zdravé masové kočičí kapsičky respektují veškeré výživové potřeby. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Jsou připravovány šetrnou metodou vaření v páře pro zachování chuti a vůně. 

Nabízíme ve variantě kuřecí pro koťátka, pro dospělé s mořskou pražmou a tuňákem. Sada Family plate obsahuje kapsičky s krocaním a kuřecím masem, s hovězím a hráškem, s teskou, a s lososem a pstruhem. Dále v nabídce můete vybírat z různých granulí v kvalitě Brit Care Cat Premium pro dospělé kočky s příchutí lososa a kuřete, dále pro koťata a sterilizované kočky a Brit Care Cat Superpremium .

Řada Brit Care Cat Superpremium je přizpůsobena speciálněji pro aktuální potřeby vašich domácích mazlíčků. Pro kočky žijící venku nabízíme Cheeky I´m Living Outdoor. Angel I´m delighted Senior je určeno pro starší kočky s horším chrupem.

Brit Care Cat granule pro kočky obsahují až 95% masa z přírodních nealergenních a vysoce stravitelných surovin. Nezatěžují organismus a trávení zvířete a eliminují alergie. Receptura bez obsahu pšenice je ideální pro snadnou stravitelnost a zdravý metabolismus vašich koček.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1