Krmivo BRIT

Krmivo pro kočky značky BRIT Care Cat v sekci konzervy a kapsičky ve variantě mnoha různých příchutí – kuřecí prsa, tuňák a krocan, tuňák a losos, tuňák, mrkev a hrášek.

Zdravé masové kočičí kapsičky respektují veškeré výživové potřeby. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Jsou připravovány šetrnou metodou vaření v páře pro zachování chuti a vůně. 

Nabízíme ve variantě kuřecí pro koťátka, pro dospělé s mořskou pražmou a tuňákem. Sada Family plate obsahuje kapsičky s krocaním a kuřecím masem, s hovězím a hráškem, s teskou, a s lososem a pstruhem. Dále v nabídce můete vybírat z různých granulí v kvalitě Brit Care Cat Premium pro dospělé kočky s příchutí lososa a kuřete, dále pro koťata a sterilizované kočky a Brit Care Cat Superpremium .

Řada Brit Care Cat Superpremium je přizpůsobena speciálněji pro aktuální potřeby vašich domácích mazlíčků. Pro kočky žijící venku nabízíme Cheeky I´m Living Outdoor. Angel I´m delighted Senior je určeno pro starší kočky s horším chrupem.

Brit Care Cat granule pro kočky obsahují až 95% masa z přírodních nealergenních a vysoce stravitelných surovin. Nezatěžují organismus a trávení zvířete a eliminují alergie. Receptura bez obsahu pšenice je ideální pro snadnou stravitelnost a zdravý metabolismus vašich koček.

 

Nejprodávanější