Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Toalety pro kočky, kočičí wc

Toalety pro kočky patří mezi hlavní potřeby pro kočky žijící doma. Nabízíme téměř dvacet různých typů a barev wc pro kočky. Dobře zvolený kočičí záchod je zárukou hygieny, eliminace nepříjemného zápachu v bytě i pohodlí pro vaši kočku. Nabízíme varianty otevřené nebo uzavřené - záchod pro kočky krytý  a  záchod pro kočky nekrytý a dále rohový záchod pro kočku. Kočičí toaleta bude využívána několikrát denně, proto se vyplatí pořídit kvalitní kočičí wc, aby kočka kamínky ze steliva neroznášela. Moderní a praktická toaleta pro kočky kočíčí WC Furba 3v1 s roštem, okrajem a dvojitým dnem k přesypávání steliva umožňuje snadné čištění a je šetrný k životnímu prostředí i ekonomický tím, že hospodárně využívá stelivo, které je využitelné vícekrát. Kočičí WC kryté umožní vaší kočičce, aby byla při vykonání potřeby v klidu a soukromí. Je opatřena klapkou. Některé toalety jsou opatřeny i filtrem na eliminaci zápachu. Speciální kvalitní kočičí záchod Clever & Smart je vybaven i uhlíkovým pachovým filtrem a lopatkou. Výhodou této toalety je vyjímatelná nádoba na stelivo pro snadné čištění. Revoluční toaleta pro kočky - kočičí WC Bionaire je elektrická kočičí toaleta s aktivním odstraňovačem pachu, s eletronicky kontrolovaným filtrem, vypínatelným tichým ventilátorem a nízkou spotřebou. Důležité je vybrat i vhodné stelivo pro kočky, aby eliminovalo zápach a déle vydrželo. Podestýlka pro kočky nebo také kočkolit patří mezi nejdůležitější potřeby pro kočky, pro chov koček v bytě. Gumová podložka před kočičí WC pomáhá udržovat okolí kočičí toalety v čistotě, protože kočky často stelivo rozhrabávají a roznáší. Při čištění kočičí toalety využijete jistě i odpadkové pytle pro kočičí toaletu na vynášení použitého steliva, WC předložku pro kočky na očištění tlapek od zybtků kamínků steliva, aby je kočka neroznášela po bytě a lopatku na trus nebo sprej proti zápachu. Využijete jistě i odpadové pytle na kočičí trus.

Jak vybrat správnou toaletu pro kočku?

Nevíte jaký kočičí záchod z široké nabídky zvolit? Trápí vás zápach z kočičího wc, nebo je vám nepříjemný pohled na kočičí trus? Chcete si pořídit hezčí? Správně zvolená kočičí toaleta může vaše nepříjemnosti vyřešit. Otevřené kočičí záchody jsou rozšířené i oblíbené, cenově dostupné obvykle obdélníkové ale i rohové pro úsporu místa. Výhody otevřené toalety je nízká cena, snadné čištění, nevýhody že jsou exkrementy vidět i cítit, kočka vyhazuje stelivo během hrabání ven, a musíte po ní často uklízet, nevhodné pro domácnosti s malými dětmi, které si se stelivem mohou hrát jako „na písku“. Krytá kočičí toaleta s dvířky má výhodou, že kočka nemůže vyhazovat stelivo a zápach se tolik nešíří do místnosti, proto je vhodnější do bytů nebo pro domácnosti s malými dětmi. Jsou varianty, které mají i uhlíkový filtr pro eliminaci zápachu. Kočku musíte naučit dvířky chodit, a omývat je. Kočka má na vykonání potřeby svůj klid, a vy se nemusíte dívat na obsah toalety. Hygieničtější do obytných prostor, pro malé byty, kde máte kočičí toaletu stále na očích, i pro domácnosti s dětmi, eliminace zápachu. Pro čištění je ale nutné sejmout horní kryt a některé opravdu velké kočky se do něj nemusí vejít.

 
  • Řadit dle:
  • 50 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty