Postroje a obojky pro kočky

Některá plemena koček mají inteligenci na podobné úrovni, jako psi. Tento stupeň inteligence jim umožňuje provádět podobné povely a činnosti, pro které jsou cvičeni psi. Tato inteligentní plemena jsou schopna chodit na vodítku u nohy a jsou schopná se naučit také aportovat. Mezi plemena koček s vyšší inteligencí patří například Siamská kočka, Mainská mývalí kočka nebo Americká krátkosrstá.

Obojky pro kočky jsou důležité potřeby pro kočky při venčení ve městě. Nabízíme obojek pro kočku, postroj na kočku, kšíry pro kočky a vodítko pro kočku různých typů a barev, případně s flitry. Obojky a postroje na kočky nabízíme nylonové nebo semišové. K dispozici máme i 3 dílný set - postroj obojek a vodítko pro kočky.

Obojek je vhodné doplnit přívěskem pro kočky s tubou na adresu nebo rolničku pro kočky, pro případ kdyby se kočka ztratila.

Komfortní postroj pro kočku Activ je vhodný pro všechna plemena koček. Sportovní postroj na kočky je vyroben z měkkého prodyšného síťovinového materiálu, který zaručuje pohodlí pro vaši kočičku. 

 
  • Řadit dle:
  • 13 položek celkem

Stránka 1/1