Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Péče o kočky a doplňky

Veškeré druhy kočkovitých šelem jsou přirozeným způsobem čistotné, samy o sebe pečují, zejména pak o svou srst, která plní funkci krycí a tepelně izolační. Přirozená hygiena koček svědčí o jejich zdraví a psychické pohodě. V této kočičí hygieně by měl chovatel být nápomocen. Pravidelným česáním, péčí o chrup a o drápky člověk přispívá k pevnému zdraví kočky a její psychické pohodě.

V této kategorii péče o kočky nabízíme plastový jemný kartáč pro kočky pro očištění od prachových částic, vyčesávací kartáč pro kočky je určen zejména pro kočky s delší srstí k odstranění odumřelé srsti a odumřelých kožních buněk. Vyčesávací rukavice slouží k odstranění odumřelých chlupů ze srsti nebo odstranění zvířecích chlupů z nábytku. Kartáčování a vyčesávání koček je velmi zdravé. Kartáčováním dochází k prokrvování kožních tkání, což má pozitivní vliv pro celkovou látkovou výměnu. Kartáčováním také zabraňujete, aby kočka svou přirozenou hygienou spolykala větší množství svých chlupů. Hygiena srsti kočkám v průměru zabere

až třetinu jejich volného času. Kočky, které jsou chovány v interiérech domácností, línají po celý rok. Srst kočky je také zrcadlem její správné výživy. Zásobník na krmivo nylonový - nepromokavý vak na krmení s konstrukcí je velmi užitečný například při cestování se zvířaty.

Nabízíme také produkty k boji proti klíšťatům. Pinzeta na klíšťata a háček na klíšťata se hodí v letním období, když vaše zvíře přinese tento hmyz, šířící boreliózu. Tyto šikovné pomůcky jsou vhodné pro včasné zabránění onemocnění.

Lékárnička pro kočky a psy poskytuje rychlou pomoc pro případ poranění zvířeteobsahuje náplasti, rukavice, pásku, nůžky, pinzetu, ubrousky, záchrannou deku, igelit na odpad a pouzdro.

Sprej pro kočky  odpuzující je účinný na místa, kde nechcete, aby se vaši pes nebo kočka otírali.

Přívěšek pro kočky a psy, tuba na adresu je identifikační přívěsek pro psa nebo kočku, kam lze vložit adresu a telefon, pro případ kdy se ztratí nebo zatoulá, dále rolničku pro kočky na obojek abyste věděli, kde kočičku máte.

Výcvikový clicker se nastavitelnými 4 tóny využijete při učení povelů.

 
  • Řadit dle:
  • 23 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty