Péče o kočky a doplňky

Veškeré druhy kočkovitých šelem jsou přirozeným způsobem čistotné, samy o sebe pečují, zejména pak o svou srst, která plní funkci krycí a tepelně izolační. Přirozená hygiena koček svědčí o jejich zdraví a psychické pohodě. V této kočičí hygieně by měl chovatel být nápomocen. Pravidelným česáním, péčí o chrup a o drápky člověk přispívá k pevnému zdraví kočky a její psychické pohodě.

V této kategorii péče o kočky nabízíme plastový jemný kartáč pro kočky pro očištění od prachových částic, vyčesávací kartáč pro kočky je určen zejména pro kočky s delší srstí k odstranění odumřelé srsti a odumřelých kožních buněk. Vyčesávací rukavice slouží k odstranění odumřelých chlupů ze srsti nebo odstranění zvířecích chlupů z nábytku. Kartáčování a vyčesávání koček je velmi zdravé. Kartáčováním dochází k prokrvování kožních tkání, což má pozitivní vliv pro celkovou látkovou výměnu. Kartáčováním také zabraňujete, aby kočka svou přirozenou hygienou spolykala větší množství svých chlupů. Hygiena srsti kočkám v průměru zabere

až třetinu jejich volného času. Kočky, které jsou chovány v interiérech domácností, línají po celý rok. Srst kočky je také zrcadlem její správné výživy. Zásobník na krmivo nylonový - nepromokavý vak na krmení s konstrukcí je velmi užitečný například při cestování se zvířaty.

Nabízíme také produkty k boji proti klíšťatům. Pinzeta na klíšťata a háček na klíšťata se hodí v letním období, když vaše zvíře přinese tento hmyz, šířící boreliózu. Tyto šikovné pomůcky jsou vhodné pro včasné zabránění onemocnění.

Lékárnička pro kočky a psy poskytuje rychlou pomoc pro případ poranění zvířeteobsahuje náplasti, rukavice, pásku, nůžky, pinzetu, ubrousky, záchrannou deku, igelit na odpad a pouzdro.

Sprej pro kočky  odpuzující je účinný na místa, kde nechcete, aby se vaši pes nebo kočka otírali.

Přívěšek pro kočky a psy, tuba na adresu je identifikační přívěsek pro psa nebo kočku, kam lze vložit adresu a telefon, pro případ kdy se ztratí nebo zatoulá, dále rolničku pro kočky na obojek abyste věděli, kde kočičku máte.

Výcvikový clicker se nastavitelnými 4 tóny využijete při učení povelů.

 
  • Řadit dle:
  • 24 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty