Odpočívadla a škrábadla

škrabadla

Pro chov koček nabízíme široký sortiment kvalitních kočičích škrabadel, která nadchnou každou kočku. Kočky jsou velmi aktivní, hravé,

mrštné, živé a potřebují prostor ke hře, kde se vyřádí. Škrabadla pro kočky, šplhadla pro kočky, prolézačky pro kočky a odpočívadla pro kočky máme rozmanitých velikostí, tvarů i barev v téměř 45 různých typech. Jsou prostorem, kde může kočka vybít své divoké pudy ke škrábání na místě k tomu určeném, kde nepoškodí váš oblíbený nábytek nebo koberec.

V nabídce naleznete široký výběr luxusní vkusná kočičí škrabadla a kočičí stromy malá, kde je jedno odpočívadlo pro kočky, přes škrabadlo s domečkem střední s odpočívadlem a schůdky i velké škrabadlo pro kočky, které má několik domečků, kde se kočka může schovat, balonky na hraní a několik odpočívadel v různé výšce. Škrábáním si kočky také značkují teritorium. Několikapatrové na prvky pestré odpočívadlo pro velké kočky lze poříditi v akci za příznivé ceny.

Odpočívadla pro kočky v nabídce nástěnná i rohová s různými prvkyprolézačky, klouzačky, houpačky, míčky na hraní. Na vybraná škrabadla pro kočky jsou i akce. Pořídit lze škrabadlo pro kočky i odpočivadla pro kočky levně v akci.  Potahem sloupků je sisalové lano, které je odolné ostrým kočičím drápkům. Vhodné jsou pro kočky jakéhokoliv věku. Škrabadla a odpočívadla se dají na našem webu objednat také telefonicky nebo emailem. Pokud budete mít dotazy k některému škrabadlu a odpočívadlu nebo jakékoliv jiné otázky, neváhejte a napište nám nebo zavolejte. Rádi se Vám budeme věnovat.

Jak správně vybrat škrabadlo pro kočky?

Správným výběrem škrabadla pro kočky poskytnete zvířeti inspiraci pro zábavu a ideální prostor pro divoké pohybové aktivity. Pro kočky, které tráví celý čas doma jsou nezbytností, ocení je ale i venku pobíhající kočky. Drápky dorůstají kočkám celý život, proto potřebují mít na čem si je brousit. Je vhodné nasměrovat kočičí drápky od nábytku a koberců v bytě na kočičí stromy.

Škrabadlo pro kočky je kombinací místa pro broušení drápků, kterým je obvykle sisalový kmen. Mají tam také pelíšek, kukaň, tunel nebo skrýš, tedy prostor pro spánek a odpočinek, kam se kočka může při divokých hrách schovat. Kočičí kamarádka bude vděčná, když je škrabadlo s míčkem na hraní nebo jinou hračkou, se kterou může dovádět, i když je doma sama.

Velikost škrabadla pro kočky vybírejte podle konkrétního prostoru, který v bytě můžete kočičce dopřát. Berte v úvahu velikost, hmotnost a temperament vašeho kočičího mazlíčka. V nabídce je i výběr mini-škrabadel, která zajišťují prostor pro broušení drápků v malém bytě.

Pro veliké kočičí stromy s několika domečky, odpočívadly a pelíšky různých druhů s rozměry přes 150 cm, nebo sloup sahající od podlahy až po strop místnosti zvažte, zda máte v bytě dostatek prostoru a možnost konstrukci bezpečně ukotvit. Strom je poměrně jednoduché vyrobit z kmene, který se pokryje sisalem a vytvoří se plošinky, aby se kočka mohla schovat na více úrovních. Kočičí strom vytváří  kočce její vlastní teritorium. Na něm si osvojuje některé dovednosti jako je šplhání, nacházení si místa na pozorování či odpočinek a broušení drápků tak, jak jen chce.

Vaše kočka ocení, i když jí vyberete i pelíšek - místo pro odpočinek a relaxaci, které jí poskytne maximální pohodlí i bezpečné útočiště pro chvíle nepohody. 

 
  • Řadit dle:
  • 73 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty