Ve dnech od úterý 2. ledna do čtvrtka 4. ledna včetně, u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do pátku 29. prosince do 12 hodin garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pátku 5. 1. 2024 dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení

Přepravky a tašky pro kočky

Přepravka pro kočky je praktickým pomocníkem při cestování na dovolenou nebo na výlety. Pokud dojde k omezení pohybu kočky, jsou nezbytné při transportu zvířete na veterinární kliniku. Nabízíme různé přepravky pro kočky pro bezpečný a pohodlný transport. Přepravní taška na kočku nebo cestovní taška na kočku je vhodnější pro klidnější kočky. Jako přímí dovozci přepravních tašek a kabelek CAZO dovážíme tyto produkty přímo od Polského výrobce CAZO Sp. z o.o. V této podkategorii nabízíme mimo jiné také originální transportní kukaně CAZO.

Přepravní box pro kočku je vhodný pro větší nebo neklidná zvířata, přičemž jsou čelně zajištěné mřížkou, která udrží i neklidné kočky v bezpečí přepravky.

Populární přepravky pro kočky dovážíme v širokém sortimentu přímo od italského výrobce STEFANPLAST. Skladujeme přes 200 položek. V současné době jsou na Českém trhu známé přepravky Gulliver určené pro všechny druhy domácích zvířat, včetně velkých psů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, pevných, plastových materiálů. Výrobce pravidelně inovuje produkci, aby splňovala nejnáročnější požadavky uživatelů. Velké přepravky Gulliver splňují požadavky pro leteckou přepravu IATA. U nás najdete dále sortiment dalších přepravek a tašek pro kočky a jiné pomůcky při přepravě koček.

 
  • Řadit dle:
  • 21 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty