Přepravky a tašky pro kočky

Přepravka pro kočky je praktickým pomocníkem při cestování na dovolenou nebo na výlety. Pokud dojde k omezení pohybu kočky, jsou nezbytné při transportu zvířete na veterinární kliniku. Nabízíme různé přepravky pro kočky pro bezpečný a pohodlný transport. Přepravní taška na kočku nebo cestovní taška na kočku je vhodnější pro klidnější kočky. Jako přímí dovozci přepravních tašek a kabelek CAZO dovážíme tyto produkty přímo od Polského výrobce CAZO Sp. z o.o. V této podkategorii nabízíme mimo jiné také originální transportní kukaně CAZO.

Přepravní box pro kočku je vhodný pro větší nebo neklidná zvířata, přičemž jsou čelně zajištěné mřížkou, která udrží i neklidné kočky v bezpečí přepravky.

Populární přepravky pro kočky dovážíme v širokém sortimentu přímo od italského výrobce STEFANPLAST. Skladujeme přes 200 položek. V současné době jsou na Českém trhu známé přepravky Gulliver určené pro všechny druhy domácích zvířat, včetně velkých psů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, pevných, plastových materiálů. Výrobce pravidelně inovuje produkci, aby splňovala nejnáročnější požadavky uživatelů. Velké přepravky Gulliver splňují požadavky pro leteckou přepravu IATA. U nás najdete dále sortiment dalších přepravek a tašek pro kočky a jiné pomůcky při přepravě koček.

 
  • Řadit dle:
  • 21 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty