Ostatní přepravky a tašky

Přepravka pro kočky je praktickým pomocníkem při cestování na dovolenou nebo na výlety. Pokud dojde k omezení pohybu kočky, jsou nezbytné při transportu zvířete na veterinární kliniku. Během transportu je také nutné zajistit krmný i pitný režim, a zvolit vhodnou cestovní misku a cestovní napáječku. V neposlední řadě je velmi důležité myslet na bezpečnost a umístit do auta lékárničku pro psy a kočky.

Zvláštní pozornost si zaslouží přepravní tašky a kabelky CAZO. Luxusní tašky a kabelky CAZO patří mezi exkluzivní produkty Polského výrobce CAZO, které se vyznačují nejen funkčností, ale také originálními designovými prvky a vysokou známkou kvality „Vyrobeno v EU“. CAZO imponuje dokonale sladěnými barevnými kombinacemi s použitím těch nejkvalitnějších materiálů. Takto propracovaný pelíšek, taška či kabelka jako celek poslouží jako líbivý designový prvek a zároveň jako velmi pohodlné místo k odpočinku či transportu Vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Pelíšky, tašky, kabelky a kukaně CAZO byly navrženy jako celé sady těchto produktů ve stejném designu a s použitím unikátních materiálů, barev a textur, s originální výšivkou navrženou individuálně pro každý model tak, aby celá kolekce tvořila souvislý celek. Na své si v této značce přijdou milovníci moderního designu s kombinací pestrých barev i milovníci kombinací barev decentních, jemných a elegantních. Jako přímí dovozci přepravních tašek a kabelek CAZO dovážíme tyto produkty přímo od Polského výrobce CAZO Sp. z o.o. V této podkategorii nabízíme mimo jiné také originální transportní kukaně CAZO.

Transportní tašky a kabelky CAZO nabízíme jako sady v podobném designovém provedení:

  • Transportní tašky CAZO s poutky na rameno, vhodné ke krátkodobému transportu.
  • Vysoce komfortní transportní kabelky CAZO půlkulatého tvaru, s poutkem a ramenním pásem, vhodné k dlouhodobějšímu transportu.
  • CAZO Diamond zaujme černým, vysoce lesklým materiálem, který je doplněn pozlacenými kovovými prvky.
  • CAZO Premium nabízí vzhled hnědé kůže a prošívaného šedivého plátna se zlatými doplňky.
  • CAZO Oxford byla navržena ve staroanglickém designu, s použitím kostkované potahové tkaniny v kombinaci s věrnou imitací světle hnědé kůže.
  • CAZO Exclusive je vyrobena z pevné kostkované tkaniny v kombinaci s hnědou imitovanou kůží. Celkový vzhled doplňují zlaté kovové prvky.

 

Výrobky CAZO - Design for Pets jsou zárukou funkčnosti, praktičnosti a nejvyšší kvality detailního zpracování.

 
  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1