Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Pelíšky a polštáře pro kočky

pelíšky

Pelíšky a polštářky pro kočky patří mezi chovatelské potřeby pro kočky a základní výbavu vaší kočky. Pelíšek pro kočku vybírejte pečlivě, kočky jsou milovnice odpočinku a rády spí. Komfortní kočičí pelíšek patří mezi důležité kočičí potřeby, které si vaše kočka zamiluje. Jako přímí dovozci pelíšků CAZO dovážíme pelíšky přímo od Polského výrobce CAZO Sp. z o.o. V této kategorii nabízíme mimo jiné také originální pelíšky CAZO.

Polštářek pro kočku je příjemné pohodlné bezpečné místo pro kočky. Odpočinek poskytne i polštář pro kočku nebo kukaň pro kočku a odpočívadlo pro kočky na topení, kde se kočička pohodlně rozvalí, až bude spokojeně příst.

Vlastní "místo" je základ kočičího domova a poskytuje vašim čtyřnohým miláčkům ochranu, bezpečí a spokojený klidný spánek. Proto je dobré vhodně vybírat pelíšek nebo polštář dle velikosti kočky nebo umístění a podle toho pak zvolit materiál. Pro umístění v interiéru jsou vhodné veškeré druhy materiálů, které nabízíme. Vhodné jsou i pelíšky a polštáře na parapet, nebo topení, kde si lehnou a pozorují dění kolem.

Venkovní pelíšky a polštáře pro kočky by rozhodně měly být z pevných materiálů, které jsou odolné vůči vnějším vlivům, například počasí, nečistoty nebo voda. Komfortní venkovní pobyt zajišťují různé typy kočičích kukaní nebo kočičích bud.

V široké nabídce naleznete i houpací lehátko pro kočky, židli pro kočky, tunel pro kočky, pytel pro kočky a pelíšek proutěný, nebo plastový pelech nebo proutěnou přepravku na cesty.

Odpočinek v teple a klidu patří mezi hlavní zdroj spokojeného života Vašich mazlíčků. Nabízíme kvalitní levné pelíšky a polštáře pro kočky různých tvarů a barev.

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 51 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty