Pelíšky a polštáře pro kočky

pelíšky

Pelíšky a polštářky pro kočky patří mezi chovatelské potřeby pro kočky a základní výbavu vaší kočky. Pelíšek pro kočku vybírejte pečlivě, kočky jsou milovnice odpočinku a rády spí. Komfortní kočičí pelíšek patří mezi důležité kočičí potřeby, které si vaše kočka zamiluje. Jako přímí dovozci pelíšků CAZO dovážíme pelíšky přímo od Polského výrobce CAZO Sp. z o.o. V této kategorii nabízíme mimo jiné také originální pelíšky CAZO.

Polštářek pro kočku je příjemné pohodlné bezpečné místo pro kočky. Odpočinek poskytne i polštář pro kočku nebo kukaň pro kočku a odpočívadlo pro kočky na topení, kde se kočička pohodlně rozvalí, až bude spokojeně příst.

Vlastní "místo" je základ kočičího domova a poskytuje vašim čtyřnohým miláčkům ochranu, bezpečí a spokojený klidný spánek. Proto je dobré vhodně vybírat pelíšek nebo polštář dle velikosti kočky nebo umístění a podle toho pak zvolit materiál. Pro umístění v interiéru jsou vhodné veškeré druhy materiálů, které nabízíme. Vhodné jsou i pelíšky a polštáře na parapet, nebo topení, kde si lehnou a pozorují dění kolem.

Venkovní pelíšky a polštáře pro kočky by rozhodně měly být z pevných materiálů, které jsou odolné vůči vnějším vlivům, například počasí, nečistoty nebo voda. Komfortní venkovní pobyt zajišťují různé typy kočičích kukaní nebo kočičích bud.

V široké nabídce naleznete i houpací lehátko pro kočky, židli pro kočky, tunel pro kočky, pytel pro kočky a pelíšek proutěný, nebo plastový pelech nebo proutěnou přepravku na cesty.

Odpočinek v teple a klidu patří mezi hlavní zdroj spokojeného života Vašich mazlíčků. Nabízíme kvalitní levné pelíšky a polštáře pro kočky různých tvarů a barev.

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 44 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty