Krmítka a misky pro hlodavce

Základem správné výživy hlodavců jsou zrniny, seno, části rostlin a voda. Volně žijící hlodavci jsou odkázáni na tu stravu, kterou najdou a „uskladní“ na jedno místo, hlodavci si umí dělat zásoby na zimní období. Vhodným příkladem je křeček, který se dodnes i v kleci chová tak, že si nacpe ústa a všechen jejich obsah poté vyklopí v úkrytu, kde je potrava v bezpečí.

Hlodavci však mají rádi místo, kam se vracejí, aby se nasytili. Vhodné jsou tedy misky a krmítka pro hlodavce. Stejně tak důležitý je přísun pitné vody, což zajišťují napáječky.

Proč pořídit krmítko nebo krmný automat do klece či výběhu? 

Krmné automaty pro králíky jsou praktická krmítka, která umožňují uchovávat krmivo čerstvé a zamezit jeho kontaktu s nečistotami a vodou. Krmítka slouží jako zásobníky krmných směsí nebo sena. Krmné automaty jsou v nabídce závěsné z vnější části klece nebo králíkárny nebo v její vnitřní části. Na výběr jsou jednokomorové či vícekomorové.

Krmítka nabízejí jednoduchou obsluhu, jsou vyrobena z pozinkovaného plechu nebo v kombinaci s plastem.

Jako doplňující sortiment jsou v nabídce zařazeny držáky krmiva, které jsou vhodné zejména k podávání čerstvé zeleniny nebo ovoce.

 
  • Řadit dle:
  • 25 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty