Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Napáječky pro králíky

Pitný tvoří nejzákladnější potřebu živých organismů. Dostatek čerstvé vody má příznivý vliv na trávicí, vylučovací a detoxikační proces v tělech živých organismů. Je více možností, jak umožnit hlodavcům přístup k pitné vodě, nejvhodnější je zajistit tekoucí vodu – ne stojatou.

  • Jedním z nich je miska na vodu. Tento způsob nabízí vodu stojatou. Není příliš vhodný z důvodu usazování nečistot a bakterií.
  • Napáječka pro králíky a ostatní hlodavce nabízí vodu vždy čistou, čerstvou a tekoucí. V napáječce je voda uzavřena a žádné nečistoty se do ní nemohou dostat, proto je vhodnější použití napáječky.

 

Proč nepořizovat na vodu misku, ale napáječku?

Je nezbytné, aby byl každému zvířeti zajištěn celodenní přístup k čerstvé vodě. Pokud do klece nebo do výběhu bude umístěna voda v misce, je pravděpodobné, že si ji králík časem znečistí krmivem nebo podestýlkou. Vodu je pak nutné často vyměňovat, aby byla vždy čistá a nezpůsobovala svou kontaminací zvířeti zdravotní problémy.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 28 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty