Systém napájecí pro králíky - napáječka se šroubovým upevněním

51434
Neohodnoceno

  • 57,02 Kč bez DPH
  • (13 ks) Skladem
69 Kč / ks
Kategorie: Napájecí systém pro králíky
Hmotnost: 0.063 kg
 

Niplová nerezová napáječka pro králíky k napájecímu systému pro hlodavce se šroubovým upevněním, vhodná k montáži přišroubováním do dřeva.

  • otvory pro šroubové upevnění - k připevnění do dřeva
  • balení neobsahuje šrouby!
  • nerezová, nerezový nipl
  • plastová připojka vody k nasazení přívodní hadice 9 mm

Napájecí systém pro králíky je kombinací několika jednotlivých komponent propojených hadičkou, které jsou sestaveny dle potřeby konkrétního chovu. Základem každé takovéto sestavy je nádrž na vodu ,spojovací díl mezi nádrží a hadičkou ,  propojovací hadička a napáječka. Nádrž na vodu je nutné umístit na vyvýšené místo (např. na střechu králíkárny) a to proto, aby se v hadičce, kterou je voda vedena, vytvořil samospádem nízký tlak. Tím je zajištěno, že do napáječky, umístěné v kotci zvířete bude voda přitékat.

Nádrž je možné vodou pravidelně dolévat nebo ji lze napojit přímo na vodovod pomocí 3/4" hadice. V tom případě je nutné do nádrže umístit plovákový ventil, který udržuje stálou hladinu vody a zamezuje tak přetečení nebo naopak úplnému vyprázdnění nádrže.

 

Dalšími součástmi napájecího systému jsou různé typy spojek, které je potřeba zvolit dle konkrétní potřeby rozvodu vody. Jedná se o spojovací díl rovný, pravoúhlýve tvaru T nebo ve tvaru X. Dle možnosti uchycení koncové napáječky lze zvolit napáječku s pružinovým upevněním, která je vhodná k upevnění na mříže nebo napáječku se šroubovým upevněním, kterou lze šrouby připevnit např. do dřeva.

 

Pro lepší představu o tom, které součásti napájecího systému a v jakém počtu jsou potřebné pro Váš chov, je vhodné vytvořit náčrtek kotců, jejich dispozice a umístění a následně do něj zakreslit potřebné komponenty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář