Šampóny a spreje na psy

V kategorii šampony a spreje pro psy nabízíme kvalitní a levnou psí kosmetiku – šampon, kondicionér a spreje pro čištění a regeneraci kůže a srsti.

Při výběru psího šamponu je potřeba zohlednit typ srsti vašeho psího mazlíčka. Jiný šampon je vhodný pro dlouhou srst a jiný psí šampon pro krátkou hrubou srst. Zároveň je nutné pamatovat na to, že časté koupání a používání psího šamponu kůži vašeho psa vysušuje a dráždí. Šampon pro psy by proto měl mít neutrální Ph.

Kvalitní šampon na psy s přírodními výtažky německé značky Oster. Jemný psí šampon s extrakty levandule a heřmánku, Aloe vera pro zklidnění, granátového jablka, pro obnovu srsti, kokosového mléka pro zvlhčení a okurky a citrusu jako přírodní repelent. Kondicionér na psy Oster je vhodným doplňkem péče o srst. Speciálně vyvinutý psí kondicionér pro revitalizaci srsti a snadné vyčesávání, se svěží vůní jahod.

Sprej na tlapky pro psy, který je určený pro rychlé čištění citlivých tlapek. Jojobový olej, který je ve spreji obsažen, regeneruje kůži a srst a díky extraktu z heřmánku má sprej také zklidňující účinky.

Čistící voda pro psy, kočky a koně Ballistol Animal je vysoce tolerantní čistič na univerzální užití,pro různé druhy domácích mazlíčků na kůži a tlapky, uši i ocas. V zimě je účinnou preventivní ochranou proti soli. Urychluje hojení srsti na postižených místech jako jsou odřeniny a otlaky. Uvolní i chuchvalce na srsti nebo ocasu, aby byla lesklá a hladká.

Sprej na tlapky pro psy je určený pro rychlé čištění citlivých tlapek. Jojobový olej, který je ve spreji obsažen, regeneruje kůži a srst a díky extraktu z heřmánku má sprej také zklidňující účinky.

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1