Dvířka a boudy pro psy

Psí boudy patří mezi hlavní potřeby pro psy. Nejvíc času v boudě tráví psi, kteří mohou celý den běhat venku.

bouda_1

Kvalitní boudy pro psy za výhodné ceny pro všechna plemena v naší nabídce jsou dřevěné nebo plastové.

Při výběru psí boudy dbejte na to, aby měl kotec pro psa dostatek místa a cítil se v ní bezpečně. Vybírejte podle velikosti plemene a s ohledem na podmínky, ve kterých vaše zvíře žije a její plánované umístění. V zimě je vhodné boudu pro psy zateplit a pro všeho čtyřnohého kamaráda opatřit izolací.  

Dřevěná bouda pro psa je i ve variantě s terasou. Psí bouda vhodná pro jaro až podzim. Pro zimní období je nutné boudu zateplit. Zateplená bouda pro psy 4-Seasons je vhodná hlavně pro zimní období, kdy je potřeba psa chránit před vlivy počasí. Díky tepelné izolaci chrání bouda v zimě psa proti mrazu. V létě poskytuje úkryt před horkem a sluncem.

Specialitou je dřevěná bouda pro psa s průhlednou přední stěnou a odklápěcí střechou. Ta zajišťuje psovi výhled na okolní dění z tepla a pohodlí jeho boudy. Přední stěna boudy pro psy je tvořena průhledným plexisklem a vchod je krytý závěsem. Plastová bouda pro psa je snadno omyvatelná, lehká a tedy dobře přenosná.

V naší nabídce potřeby pro psy najdete i dvířka pro psy, která usnadňují pohyb zvířete mezi domem a zahradou. Bezpečnostní dvířka pro psy umožní psovi pohodlný a svobodný průchod tam i zpět. Magnetická dvířka pro malého psa s bezpečnostním zámkem jsou vhodná k montáži do dveří nebo na stěnu. Dvířka s bezpečnostním zámkem jsou průchozí a umožní psovi pohodlný a svobodný průchod ven a dovnitř, nebo jen jedním směrem. Jsou vhodná jako dvířka pro psy do dveří k montáži do dřevěných nebo skleněných dveří nebo využitelná jako dvířka pro psy do okna. 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 8 položek celkem

Stránka 1/1