UPOZORNĚNÍ: Ve dnech od čtvrtka 11. listopadu do neděle 14. listopadu u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do středy 10. listopadu do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pondělí 15. listopadu dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení. AZOO

Dvířka a boudy pro psy

Psí boudy patří mezi hlavní potřeby pro psy. Nejvíc času v boudě tráví psi, kteří mohou celý den běhat venku.

bouda_1

Kvalitní boudy pro psy za výhodné ceny pro všechna plemena v naší nabídce jsou dřevěné nebo plastové.

Při výběru psí boudy dbejte na to, aby měl kotec pro psa dostatek místa a cítil se v ní bezpečně. Vybírejte podle velikosti plemene a s ohledem na podmínky, ve kterých vaše zvíře žije a její plánované umístění. V zimě je vhodné boudu pro psy zateplit a pro všeho čtyřnohého kamaráda opatřit izolací.  

Dřevěná bouda pro psa je i ve variantě s terasou. Psí bouda vhodná pro jaro až podzim. Pro zimní období je nutné boudu zateplit. Zateplená bouda pro psy 4-Seasons je vhodná hlavně pro zimní období, kdy je potřeba psa chránit před vlivy počasí. Díky tepelné izolaci chrání bouda v zimě psa proti mrazu. V létě poskytuje úkryt před horkem a sluncem.

Specialitou je dřevěná bouda pro psa s průhlednou přední stěnou a odklápěcí střechou. Ta zajišťuje psovi výhled na okolní dění z tepla a pohodlí jeho boudy. Přední stěna boudy pro psy je tvořena průhledným plexisklem a vchod je krytý závěsem. Plastová bouda pro psa je snadno omyvatelná, lehká a tedy dobře přenosná.

V naší nabídce potřeby pro psy najdete i dvířka pro psy, která usnadňují pohyb zvířete mezi domem a zahradou. Bezpečnostní dvířka pro psy umožní psovi pohodlný a svobodný průchod tam i zpět. Magnetická dvířka pro malého psa s bezpečnostním zámkem jsou vhodná k montáži do dveří nebo na stěnu. Dvířka s bezpečnostním zámkem jsou průchozí a umožní psovi pohodlný a svobodný průchod ven a dovnitř, nebo jen jedním směrem. Jsou vhodná jako dvířka pro psy do dveří k montáži do dřevěných nebo skleněných dveří nebo využitelná jako dvířka pro psy do okna. 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1