Ve dnech od úterý 2. ledna do čtvrtka 4. ledna včetně, u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do pátku 29. prosince do 12 hodin garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pátku 5. 1. 2024 dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení

Baterie a nabíječky

Baterie na elektrický ohradník slouží jako zdroj napájení bateriových ohradníkových zdrojů. Bateriové zdroje lze napájet pomocí baterie 6V nebo baterie 12V. Zatímco 6V baterie je vhodná pro menší výběhy, 12V baterie zvládne i rozsáhlé výběhy a díky schopnosti pomalého vybíjení nabízí trvalejší provoz.

Bateriový ohradník je vhodný zejména u výběhů bez přístupu elektřiny, avšak vyžaduje pravidelnou údržbu a kontrolu stavu baterie. Výborným pomocníkem našich zákazníků je kontrolér stavu baterie, který umožňuje kontrolu pomocí chytrého telefonu.

U nás můžete vybírat z nabídky baterií s dobrým poměrem ceny a výkonu. V případě, že si nejste jisti výběrem té správné baterie pro Váš výběh, rádi Vám poradíme na telefonním čísle, které najdete v sekci KONTAKTY.

 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1