Ve dnech od úterý 2. ledna do čtvrtka 4. ledna včetně, u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do pátku 29. prosince do 12 hodin garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pátku 5. 1. 2024 dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení

Krmné automaty

Krmný automat pro drůbež nabízí automatický způsob krmení drůbeže ad libitum i bez asistence chovatele. Nabízíme krmné automaty závěsné a stojící z kovového nebo plastového materiálu. Závěsné krmné automaty umožňují slepicím celodenní přísun suchého krmiva bez nahrabávání nečistot do krmítka. Gyroskopický krmící automat pro drůbež v objemu 8, 22 nebo 37 litrů nabízí regulovatelný přísun krmiva s možností stát na zemi nebo ho lze zavěsit.

Stabilní krmné automaty pro drůbež nabízíme s možností zvednutí krmítka na nožky, což také zabraňuje nahrabávání nečistot do krmítka.

Menší krmící automat pro drůbež v objemu 2 nebo 5 litrů má jednoduché použití a stačí ptákům průběžně doplňovat krmení. Krmný automat je i zásobník na suchá čištěná krmiva v pozinkované formě, funguje jako krmítko pro drůbež. Vhodné je používat jako krmivo pro drůbež pšenici čištěnou. Pokud je pšenice nečištěná, je třeba zbytky slámy, hlíny a jiných semínek občas rukou vybrat, aby neucpávala tok pšenice ze zásobníku.

 
  • Řadit dle:
  • 39 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty