Líhně a inkubátory pro drůbež

Líheň na drůbež je praktický pomocník pro chovatele, kteří se věnují chovu a odchovu mláďat. Líheň kuřat má schopnost plně zastoupit slepičí sezení na vejcích.

Inkubátory COVINA jsou v takovém případě ideálním řešením kombinujícím líheň a dolíheň na kuřata. Tyto líhně drůbeže italské výrobyjsou nabízeny v automatické a poloautomatické variantě o kapacitě 12, 24 a 49 vajec. V případě vajec křepelčích je pak kapacita vyšší. Líhně na vejce jsou buď plně automatické, to znamená, že vejce jsou po určitém intervalu automaticky otáčeny pomocí přídavného motorku, anebo jsou líhně poloautomatické, a pak je otáčení vajec nutné provádět manuálně.

V nabídce máme líheň kuřat COVINA SUPER 12 poloautomatická a automatická, líheň kuřat COVINA SUPER 24 poloautomatická nebo automatická a COVINA SUPER 49 poloautomatická nebo automatická.

Externí motor lze případně dokoupit. Veškeré inkubátory na líhnutí kuřat v líhni jsou vybaveny polohovacím roštem, který je možné několik dní před vylíhnutí kuřat vyjmout a vejce ponechat k dolíhnutí. Inkubátory Covina mají integrovaný termostat a lze je plnit vodou z vnější strany. Pro hobby chovatele drůbeže je v nabídce dále mini líheň Covina 12, která je vybavena malou žárovkou zajišťující ohřev. Vhodná je i zkoušečka vajec.

 
  • Řadit dle:
  • 12 položek celkem

Stránka 1/1