Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Ohřev selat

Selata přicházejí na svět s nedostatečně vyvinutými fyziologickými funkcemi. V poporodním období je nutné zajistit důkladnou péči o selata a zajistit jim zejména dostatek tepla. Do našeho sortimentu jsme pro Vás vybrali ucelenou nabídku potřeb pro odchov selat. Oblíbené infralampy Interheat jsou vybaveny bezpečnostním systémem vypnutí, který se automaticky aktivuje v případě pádu. V nabídce máme klasické infrazářiče i karbonové lampy. Termodeskyvýhřevné desky pro selata patří mezi základní vybavení kotců pro chov selat. Mobilní budník pro selata nabízí ideální řešení ohřevu selat díky nižším nákladům na energii.

V naší nabídce najdete velký výběr infražárovek, keramických žárovek a topných těles. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného tepelného zdroje.

 
  • Řadit dle:
  • 69 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty