Hračka pro psy aportovací MAXI SPEED - katapult s míčkem

57228
Neohodnoceno
  • 1 z 2

  • 74 Kč bez DPH
  • (6 ks) Skladem
89 Kč / ks
Kategorie: Aportovací hračky pro psy
Hmotnost: 0.202 kg
 

Aportovací hračka - házítko pro psa s tenisovým míčkem, kterou Váš pes bude milovat. Tenisový míček se jednoduše usadí do katapultu, a máchnutím jej lze odhodit mnohem dále, než byste hodili samotnou rukou. Hafan bude jen koukat, jak daleko zvládnete dohodit. Míček lze i samotným katapultem zvednout/nabít ze země, takže se neušpiníte.

  • praktický držák a katapult pro aport
  • s tenisovým míčkem
  • k dodání v různých barevných kombinacích dle skladových zásob
  • celková délka 65 cm

Tip:

Počet psích hraček  by měl být v nejlepším případě okolo pěti. Čím více hraček, tím více může být pes zmatený a nerozhodný, nebo ho přestanou záhy bavit. Pokud máte doma jako my, počet hraček větší, tak doporučujeme část schovat a hračky obměňovat. Každá z hraček může mít jiné využití, aby se váš pes mohl zabavit různorodou činností. Určitě by neměl chybět házecí balonek, nějaká ta gumová kousací hračka, veselá látková nejlépe chlupatá hračka, provázkové přetahovadlo a i interaktivní hračka. Nebo nyní nabízíme i více variant tzv. čmuchacích koberečků.

Každodenní vycházky a hry s vaším psem se díky oblíbené psí hračce, kterou mu pořídte, stanou zábavnějšími a pomohou prohloubit vztah mezi vámi a vaším psem.

Aportovací hračky pro psy, tzv. aporty jsou vhodné pro psy, kteří rádi běhají a nosí a jsou v dobré kondici. Házecí hračku lze někdy využít také jako přetahovací hračku.

Každodenní vycházky s vaším psem se díky oblíbené psí hračce, kterou si vezmete s sebou, stanou zábavnějšími a pomohou prohloubit vztah mezi vámi a vaším psem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář