Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Krmítka pro předvýkrm

Samokrmítka pro prasatapředvýkrmu slouží k podávání krmných směsí. Přírůstek prasat v předvýkrmu je přímo závislý na podávání krmiva a správné technologii krmení prasat. Správně zvolené krmítko pro prasata zajišťuje nejen správný růst a vývoj zvířat, ale může také pozitivně ovlivnit ekonomiku chovu prasat. Naše krmné misky pro prasata s manuálním plněním a koryto pro prasata vynikají snadnou hygienou a dobrým poměrem ceny a výkonu. Samokrmítka a automatická krmítka umožňují nastavitelné dávkování a některá mají funkci zvlhčování krmiva.

Dovážíme krmítka a samokrmítka od Německého výrobce MONOFLO GmbH & CO.KG. Náš sortiment nabízí originální krmné misky a krmítka Monoflo pro prasata v předvýkrmu.

Rádi Vám poradíme při výběru vhodné misky pro předvýkrm prasat ve Vašem chovu.

 
  • Řadit dle:
  • 69 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty