Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Krmné doplňky pro ovce a kozy

Ovce a kozy patří mezi přežvýkavce, tudíž potřebují pastvu, na které si budou pěkně v klidu přes den přežvykovat. Samotná pastva, ale pro výživu nestačí a je potřeba ji doplnit o různé krmné doplňky, které pomůžou uhlídat zdravotní stav. Je nutné dbát na dostatek sodíku a hořčíku. V našem sortimentu si můžete vybrat minerální nebo solný liz. Výborným doplňkem k celkovému zlepšení zdravotního stavu lze podávat česnekové tablety, které dobře poslouží i v letních měsících jako odpuzovač hmyzu díky pachu. V případě, kdy mládě zůstane samo bez matky a nemá šanci se napít mleziva, které je pro něj velice důležité, je nejlepší sušené kolostrum, které plně nahrazuje mateřské mléko a zajistí čerstvě narozeným mláďatům pasivní imunitu i první smolku. Podobné vlastnosti má také pasta Probicol L. Při problémech s průjmem, který je často způsobený dehydratací organismu je ideální krmný doplněk Eutra Interlac Pektin. Tento přírodní produkt na sebe váže bakterie a odvádí je z těla ven.

Upozornění: Ovce jsou velice náchylné na obsah mědi v krmivu, proto by žádné krmné doplňky ani solné lizy neměli měď obsahovat.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 6 položek celkem

Stránka 1/1