Vážení zákazníci, důvodu dnešní stávky zemědělců v Praze, je očekavána kritická situace v dopravě. Může dojít ke zpoždění nebo nedoručení zásilek v uváděné době. Distribuce nedoručených zásilek bude následně probíhat bez zbytečného odkladu hned, jak budou průjezdné komunikace. Děkujeme za pochopení

Napáječky bez ohřevu

Pitný režim je velmi důležitým faktorem pro správný růst, vývoj a metabolismus zvířat. Během jednoho dne kůň vypije okolo 5 % své váhy, což pro dospělého koně o hmotnosti 500 kg činí až 25 litrů. Proto by chovatelé měli zajistit koním celodenní přístup k tekoucí, nikoliv stojaté, vodě.

Náš sortiment zahrnuje velmi rozšířený a oblíbený typ kvalitních napáječek pro koně:

  • Miskové napáječky jsou v chovu koní velmi rozšířeným i cenově dostupným typem napáječek. Nejen že se velmi dobře udržují v čistotě, ale také se z nich mladý kůň snadno naučí pít.
  • Hladinové napáječky mají schopnost automatického dopouštění vody s udržováním stálé hladiny Hladinové napáječky jsou vhodné pro odchov hříbat po odstavu, ve volném typu ustájení, kdy mohou být až tři hříbata na jednu napáječku.
  • Pastevní nádrže zajišťují neustálý přístup k tekoucí vodě během pobytu na pastvinách.
  • K miskovým napáječkám doporučujeme připojit ochranu napáječek, která zabraňuje mechanickému poškození napáječek. K mechanickému poškození napáječek může dojít zejména při drbání ocasu. Toto mohou být projevy začervení organismu nebo přítomnosti parazitů v srsti.
 
  • Řadit dle:
  • 20 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty