Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Ostatní přepravky a tašky

Přepravka pro psy je praktickým pomocníkem při cestování na dovolenou nebo na výlety. Pokud dojde k omezení pohybu psa, jsou nezbytné při transportu zvířete na veterinární kliniku.

Transportní přepravky, boxy nebo přepravní tašky pro psy na kolečkách nabízíme v různých velikostech, vyrobené z různých materiálů v různých barevných variantách.

Extra pevné bezpečné transportní boxy do zavazadlového prostoru auta jsou vhodné na delší cestování autem.  Klecové přepravní boxy v lehkém provedení jsou vhodné zejména na výstavy. Nabízíme také zkosenou variantu.

Tašky a přepravky řady Vacation nabízíme v několika variantách tvarů dle umístění s širokou škálou využití. Vacation nabízí moderní design v kombinaci červené a černé barvy, s použitím pevného materiálu.

 
  • Řadit dle:
  • 19 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty