Pamlsky pro psy

V sekci krmivo pro psy nabízíme vašim miláčkům i speciální psí pamlsky a pochoutky.

pamlsky

V naší široké nabídce pamlsků pro psy české značky GRAND najdete různé sušené čísti zvířecích těl jako pamlsek nebo odměna, které zároveň posilují žvýkací svaly, čistí zuby a působí příznivě na střevní mikrofloru. 

Vybírat můžete například různé sušené krmivo pro psy - sušené plíce, vepřové ucho, botička z buvolí kůže, piškoty pro psy, dárková směs, chrupavka, králičí ouško, kuřecí maso, kost nebo uzel z buvolí kůže na žvýkání, žvýkací kost přírodní pro posílení žvýkacích svalů, hovězí ucho, hovězí ocas, plíce, sušená střívka, záušky vepřové, sušené ucho, hovězí uši sušené, ucho vepřové sušené, maso hovězí sušené.

Dále pamlsky pro psy značky RODI a pochoutky BRIT Dog Lets Bite s různými příchutěmi.

Pamlsky pro psy RODI je oblíbený mix sušenek s příchutí kuřete. droby, zvěřiny a lososa.

Pochoutka BRIT Dog Lets Bite je velmi oblíbený kvalitní psí pamlsek s různými příchutěmi – treska a losos, Chompin Sage se šalvějí nebo spirulinou pro desinfekci ústní dutiny, protikrvácivé a stahující, jehněčí příchuť, Immunity – s chlorellou, šípkem a vitaminem C, jehněčí tyčinky s rýží, Light – nízkokalorické pro hubnutí. Loops – 100% kuřecího masa, Pure Salmon - losos, Rolls Salmon rolky ze 100 % lososa, Shark – žraločí ploutve, Shine on! - pro zlepšení kvality srsti, Spirulina Clean – proti zubnímu kameni, Snack Puppies – při tréninku pro štěňata, Snack S, M a L, XL, Chickem breast – kuřecí prsa, Bacon´s Best – slaninová tyčinka, Munchin Mineral – tyčinky s cholorofylem pro odstranění zubního plaku a bakterií, duck sticks – kachní tyčinky, Fillet o Chicken  - šťavnatá kuřecí prsa.

 
  • Řadit dle:
  • 18 položek celkem

Stránka 1/1