Krmné doplňky

Krmné doplňky pro psy jsou důležitou součástí krmiva a vitaminů pro psy, pro zajištění dostatečného přísunu vitamínů pro zdraví, dobrou kondici, lesklou srst. Můžete volit mezi směsí Roboran, Canvit Junior a Senior nebo Arthrosan.

Roboran je doplněk výživy pro psy s biologicky účinnými látkami, určený pro psy krmené tradičním způsobem – čerstvým masem. Obsahuje vitamíny, minerální a specificky účinné látky pro růst a dobrý zdravotní stav vašeho psa. Ke zlepšení tělesné kondice psů a štěňat (prevence nedostatku vitaminů - hypovitaminózy a avitaminózy). V jarním a zimním období podpůrná léčba v průběhu infekčních chorob a v rekonvalescenci. Podporuje normální růst i lesku srsti.

Další vitamin pro psy je Canvit Junior pro psy jako vhodný doplněk krmiva pro štěňata a mladé psy ve vývinu. Jde o komplex vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a polynenasycených mastných kyselin (Omega-3 a Omega-6) a je určen jako krmný doplněk pro správný růst a fungování metabolismu, který zvyšuje využitelnost krmiva. Canvit Senior pro psy má trochu jiné složení a je vhodný pro stárnoucí a staré psy.

Doplněk stravy pro psy Arthrosan je vysoce efektivní protože kombinuje tři účinné složky: jemně mletý šípkový prášek, výtažek z novozélandských slávek a koncentrát ze sladkých brambor. Podporuje tak pohybový aparát a klouby psa, který má chronický zánět nebo zranění a napomáhá také při chronické nadváze. Obsahuje totiž vysoce kvalitní PRE-biotickou kulturu.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1