Dezinfekce, dezinsekce

Pro desinfekci slepic, kachen hus nebo jiné drůbeže nabízíme přípravek pro hubení čmelíků a parazitů ptactva, i jako prevenci Rebel Čmelíkostop v balení po 250 ml, 500 ml 5 litrů, který se používá postřiku kurníku, kde drůbež bydlí. Při silném zamoření čmelíky je doporučován postřik aplikovat po 3 měsících, při slabém zamoření po 6 měsících.

Dále v nabídce máme univerzální vysoce účinný přípravek k desinfekci ploch VIRKON S v balení po 1 nebo 10 kilogramech. Používá se jako čistič a zároveň dezinfikátor, kde je nutné účinně a bezpečně zničit všechny viry, bakterie, kvasinky, plísně a houby.

 

Minimálně jednou týdně je třeba vyčistit kurník pro slepice od použité slámy a kuřinců. Ráno otevřete kurník a nechte slepice běhat venku, po úklidu a větrání nebo je zažeňte dovnitř. Pro udržení hygieny a zdraví se vyplatí se pořádný úklid a očista kurníku. Pak se snižuje zdravotní riziko problémů se čmelíky - roztoči, kteří parazitují na slepicích. Minimálně jednou ročně se doporučuje kurník vybílit vápnem kvůli dezinfekci.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 10 položek celkem

Stránka 1/1