Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v pondělí 4. 7. 2022 bude zavřeno. U objednávek přijatých do pátku 30. června do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od čtvrtka 7. července, dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení.

Ostatní pomůcky a příslušenství

Další produkty z naší nabídky, které využijete, jsou sprej proti agresivitě prasat a drůbeže. Využívá se, pokud je v menším prostoru dohromady více zvířat, která se vzájemně nesnesou, útočí na sebe a jsou si nebezpečná. Sprej je prevencí, aby si neublížila. Vytváří uklidňující vůni, která uvolní napětí zvířat.

Praktickým pomocníkem je i spona na křídla slepic a drůbeže proti přeletu. Křídelní spona proti přeletu se používá, jsou-li slepice akční a utíkají. Letky na jednom křídle se sepne sponou a za šroubkem v místě duté části brku, aby se zachytla a nespadla.

Praktickým pomocníkem je i mlýnek na obilí – tzv. šrotovník na výrobu vlastního šrotu pro krmení drůbeže a kyblík pod mlýnek na obilí.

Čím krmit kuřata a slepice v domácím chovu?

Dostupný je šrot, který lze koupi. Můžete si vyrobit ale vlastní, při větším množství může vyjít levněji a hlavně si můžete sami zvolit kvalitní zrno a smíchat různé druhy obilovin pro kvalitní výživu vašich slepic. Praktickým pomocníkem při přípravě krmení drůbeže je i loupačka kukuřice.

 
  • Řadit dle:
  • 16 položek celkem

Stránka 1/1