Korytové napáječky

Jako přímí dovozci dovážíme originální napáječky od Švédského výrobce Jalmarson Thias AB nebo MONOFLO GmbH & CO.KG z Německa. Náš sortiment nabízí originální korytové napáječky pro chov prasat. Korytové napáječky jsou vhodné pro všechny kategorie chovu prasat.

  • Hladinové napáječky Jalmarson a MONOFLO udržují stálou hladinu vody v korytě. Díky této vlastnosti je vhodná pro selata k naučení pití z napáječky.
  • Skrápěcí napáječky Monoflo a Jalmarson vhodné pro prasnice a kategorii prasat ve výkrmu.
  • Náhradní díly k napáječkám zahraničních výrobců Jalmarson Thias AB a MONOFLO GmbH & CO.KG.

Pitný režim je velmi důležitým faktorem pro správný růst a vývoj zvířat. Nedostatek vody je velmi častou chovatelskou chybou. Chovatelé zajišťují vše potřebné pro příjem vody, neuvědomují si však, že i tak mohou prasata trpět nedostatkem vody. Měli by tedy věnovat pozornost umístění napáječky, ta by měla být na stejné straně jako místo, které slouží přímo pro krmení. Umístění napáječek záleží také na typu ustájení. Ve volném ustájení je často jedna napáječka pro několik prasat. Dalšími faktory, ovlivňujícími nedostatečný příjem vody jsou kvalita vody a vlastnosti napáječky, například tvar nebo dostatečný průtok vody.

 
  • Řadit dle:
  • 26 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty