UPOZORNĚNÍ: Ve dnech od čtvrtka 11. listopadu do neděle 14. listopadu u nás proběhne INVENTURA. U objednávek přijatých do středy 10. listopadu do 12 hodin, garantujeme odeslání balíku téhož dne. Ostatní objednávky začneme vyřizovat od pondělí 15. listopadu dle pořadí, ve kterém nám byly doručeny. Děkujeme za pochopení. AZOO

Obojky pro psy

Obojky pro psy jsou nedílnou součástí základní výbavy pro psy. Využití najdou jak na procházkách, tak i na cvičištích. V naší široké nabídce vodítek pro psy, psích obojků a postrojů určitě najdete ten vhodný pro vašeho psa.

Vybírat můžete z široké nabídky - kožené obojky pro psy, nylonové, kovové nebo stahovací obojky. Obojky jsou v různých typech – klasické, reflexní, stahovací. Obojky nabízíme různých druhů – klasické, reflexní, stahovací.  Obojky se jménem a kontaktem na vás jsou vhodné pro případ, kdyby se váš miláček zaběhl.

Obojek pro psy Easy Care je potažen PVC a vyniká snadnou údržbou a voděodolností. Při zašpinění obojku jej lze jednoduše omýt nebo otřít. Obojek pro psy Wild Life je velmi kvalitně zpracovaný psí obojek vyrobený ze zesíleného nylonu odpuzujícího vodu, s bezpečnostní sponou. Vysoce kvalitní nylonová tkanina a vysoce pevné spoje a karabiny z kvalitního plastu.

Jednoduchý kožený obojek pro psy Mexica nabízíme v různých délkách a šířkách. Celobarevný obojek na psy je osazený kovovou sponou a nýty. Obojky a vodítka pro psy řady Dakota z kvalitního nylonu jsou osazeny nerezovou sponou a kováním.

Obojky a vodítka pro psy řady Miami a Miami Plus jsou nabízeny v líbivých barevných kombinacích a jsou vyrobeny z kvalitního nylonu odpuzujícího vodu.

Módní obojek pro psy Diamond nabízíme v různých délkách a šířkách. Elegantní obojek na psy z imitované kůže je osazen třpytivými kamínky, s nerezovou sponou. Reflexní obojek pro psa je praktickým bezpečnostním doplňkem, zvyšuje viditelnost za šera, ve tmě nebo na dálku.

 
  • Řadit dle:
  • 18 položek celkem

Stránka 1/1