Obojky a postroje pro psy

Obojky pro psy jsou nedílnou součástí základní výbavy pro psy. Využití najdou jak na procházkách, tak i na cvičištích. V naší široké nabídce vodítek pro psy, psích obojků a postrojů určitě najdete ten vhodný pro vašeho psa.

Vybírat můžete z široké nabídky - kožené obojky pro psy, nylonové, kovové nebo stahovací obojky. Obojky jsou v různých typech – klasické, reflexní, stahovací. Obojky nabízíme různých druhů – klasické, reflexní, stahovací.  Obojky se jménem a kontaktem na vás jsou vhodné pro případ, kdyby se váš miláček zaběhl.

Psí vodítka volte dle velikosti psa, jeho rasy a určení použití vodítka. Reflexní postroj pro psy je vhodný pro venčení vašeho psa při snížené viditelnosti. Díky reflexní povrchové úpravě je pes viditelný i na větší vzdálenost. Svítící voděodolný LED přívěsek na obojek pro psy s viditelností až na 500 metrů a svítivostí 100 hodin nabízíme ve 3 barvách svícení - červená, modrá nebo bílá. 

Pro přehlednější výběr uvádíme popisy jednotlivých produktů. Speciální postroj pro psy Maestro je psí postroj je vhodný pro sportovní a outdoorové aktivity díky PTEE materiálu, který má schopnost odvádět vlhkost.

Psí postroj má integrovanou rukojeť, chromované kování, polstrované popruhy pro maximální komfort při pohybových aktivitách. Nylonový postroj Miami je plynule nastavitelný v pěti bodech, v atraktivních barevných kombinacích, a je vhodný pro malá, střední a velká plemena psů.

Bezpečnostní pás do auta pro psy Travel Protect je ideální pomůckou pro bezpečný transport psa. Délka bezpečnostního pásu je nastavitelná. Protiskluzový obojek pro psy s pogumovanou vnitřní a vnější stranou umožňuje lepší držení.

 

Obojek pro psy Easy Care je potažen PVC a vyniká snadnou údržbou a voděodolností. Při zašpinění obojku jej lze jednoduše omýt nebo otřít. Obojek pro psy Wild Life je velmi kvalitně zpracovaný psí obojek vyrobený ze zesíleného nylonu odpuzujícího vodu, s bezpečnostní sponou. Vysoce kvalitní nylonová tkanina a vysoce pevné spoje a karabiny z kvalitního plastu.

Jednoduchý kožený obojek pro psy Mexica nabízíme v různých délkách a šířkách. Celobarevný obojek na psy je osazený kovovou sponou a nýty. Obojky a vodítka pro psy řady Dakota z kvalitního nylonu jsou osazeny nerezovou sponou a kováním.

Obojky a vodítka pro psy řady Miami a Miami Plus jsou nabízeny v líbivých barevných kombinacích a jsou vyrobeny z kvalitního nylonu odpuzujícího vodu.

Módní obojek pro psy Diamond nabízíme v různých délkách a šířkách. Elegantní obojek na psy z imitované kůže je osazen třpytivými kamínky, s nerezovou sponou. Reflexní obojek pro psa je praktickým bezpečnostním doplňkem, zvyšuje viditelnost za šera, ve tmě nebo na dálku.

 
  • Řadit dle:
  • 69 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty