Obojky pro psy

Obojky pro psy jsou nedílnou součástí základní výbavy pro psy. Využití najdou jak na procházkách, tak i na cvičištích. V naší široké nabídce vodítek pro psy, psích obojků a postrojů určitě najdete ten vhodný pro vašeho psa.

Vybírat můžete z široké nabídky - kožené obojky pro psy, nylonové, kovové nebo stahovací obojky. Obojky jsou v různých typech – klasické, reflexní, stahovací. Obojky nabízíme různých druhů – klasické, reflexní, stahovací.  Obojky se jménem a kontaktem na vás jsou vhodné pro případ, kdyby se váš miláček zaběhl.

Obojek pro psy Easy Care je potažen PVC a vyniká snadnou údržbou a voděodolností. Při zašpinění obojku jej lze jednoduše omýt nebo otřít. Obojek pro psy Wild Life je velmi kvalitně zpracovaný psí obojek vyrobený ze zesíleného nylonu odpuzujícího vodu, s bezpečnostní sponou. Vysoce kvalitní nylonová tkanina a vysoce pevné spoje a karabiny z kvalitního plastu.

Jednoduchý kožený obojek pro psy Mexica nabízíme v různých délkách a šířkách. Celobarevný obojek na psy je osazený kovovou sponou a nýty. Obojky a vodítka pro psy řady Dakota z kvalitního nylonu jsou osazeny nerezovou sponou a kováním.

Obojky a vodítka pro psy řady Miami a Miami Plus jsou nabízeny v líbivých barevných kombinacích a jsou vyrobeny z kvalitního nylonu odpuzujícího vodu.

Módní obojek pro psy Diamond nabízíme v různých délkách a šířkách. Elegantní obojek na psy z imitované kůže je osazen třpytivými kamínky, s nerezovou sponou. Reflexní obojek pro psa je praktickým bezpečnostním doplňkem, zvyšuje viditelnost za šera, ve tmě nebo na dálku.

 
  • Řadit dle:
  • 14 položek celkem

Stránka 1/1