Vodítka pro psy

vodítka2

Vodítko pro psa volte dle velikosti psa, jeho rasy a určení použití vodítka. Pro větší plemena jsou vhodnější delší a pevnější vodítka. Tyto parametry dopřejí dostatečný prostor se proběhnout, aniž by došlo k přetržení či poškození vodítka. Menší, pružnější vodítko je určeno pro menší plemena psů.

Psí vodítka by měla být vyrobena z odolného materiálu, který vydrží tah zvířete. To stejné platí v případě, že váš pes rád vše kouše a žvýká. Volte materiál, který se nezamotává.

Flexi samonavíjecí vodítko pro psa. Vycvičení psi jsou již na flexi vodítko zvyklí, naopak nevycvičení nebo mladí jedinci potřebují pevné vedení a je tak pro ně vhodnější pevné vodítko. Samonavíjecí vodítko poskytne Vašemu psovi dostatečný prostor k prozkoumávání okolí. 

Flexi a samonavíjecí vodítka jsou vhodná na procházky ve velkých otevřených prostorách. Pevná vodítka dávají chovateli větší možnost kontroly psa, jsou vhodná pro použití ve městech nebo místech s hustým dopravním provozem. Nylonová vodítka jsou lehká, různě barevná a odolná. Kožená vodítka jsou stylová, pevná a jednoznačně zaručují dlouhodobou životnost.

Svítící a reflexní vodítka jsou vhodná zejména na večerní procházky a v oblastech se zvýšeným dopravním provozem.

 
  • Řadit dle:
  • 20 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty