Vážení zákazníci, důvodu dnešní stávky zemědělců v Praze, je očekavána kritická situace v dopravě. Může dojít ke zpoždění nebo nedoručení zásilek v uváděné době. Distribuce nedoručených zásilek bude následně probíhat bez zbytečného odkladu hned, jak budou průjezdné komunikace. Děkujeme za pochopení

Vodítka pro psy

vodítka2

Vodítko pro psa volte dle velikosti psa, jeho rasy a určení použití vodítka. Pro větší plemena jsou vhodnější delší a pevnější vodítka. Tyto parametry dopřejí dostatečný prostor se proběhnout, aniž by došlo k přetržení či poškození vodítka. Menší, pružnější vodítko je určeno pro menší plemena psů.

Psí vodítka by měla být vyrobena z odolného materiálu, který vydrží tah zvířete. To stejné platí v případě, že váš pes rád vše kouše a žvýká. Volte materiál, který se nezamotává.

Flexi samonavíjecí vodítko pro psa. Vycvičení psi jsou již na flexi vodítko zvyklí, naopak nevycvičení nebo mladí jedinci potřebují pevné vedení a je tak pro ně vhodnější pevné vodítko. Samonavíjecí vodítko poskytne Vašemu psovi dostatečný prostor k prozkoumávání okolí. 

Flexi a samonavíjecí vodítka jsou vhodná na procházky ve velkých otevřených prostorách. Pevná vodítka dávají chovateli větší možnost kontroly psa, jsou vhodná pro použití ve městech nebo místech s hustým dopravním provozem. Nylonová vodítka jsou lehká, různě barevná a odolná. Kožená vodítka jsou stylová, pevná a jednoznačně zaručují dlouhodobou životnost.

Svítící a reflexní vodítka jsou vhodná zejména na večerní procházky a v oblastech se zvýšeným dopravním provozem.

 
  • Řadit dle:
  • 21 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty