Postroje pro psy

Reflexní postroj pro psy je vhodný pro venčení vašeho psa při snížené viditelnosti. Díky reflexní povrchové úpravě je pes viditelný i na větší vzdálenost. Svítivé obojky, postroje a reflexní vesty jsou vhodné do šera, nebo tmy, deště, kdy je snížená viditelnost, na procházky do přírody, případně při venčení hustého dopravního provozu. Nabízíme různé typy a barvy svítivých obojků i postrojů. Svítící voděodolný LED přívěsek na obojek pro psy s viditelností až na 500 metrů a svítivostí 100 hodin nabízíme ve 3 barvách svícení - červená, modrá nebo bílá. 

Pro přehlednější výběr uvádíme popisy jednotlivých produktů. Speciální postroj pro psy Maestro je psí postroj je vhodný pro sportovní a outdoorové aktivity díky PTEE materiálu, který má schopnost odvádět vlhkost.

Psí postroj má integrovanou rukojeť, chromované kování, polstrované popruhy pro maximální komfort při pohybových aktivitách. Nylonový postroj Miami je plynule nastavitelný v pěti bodech, v atraktivních barevných kombinacích, a je vhodný pro malá, střední a velká plemena psů.

 
  • Řadit dle:
  • 7 položek celkem

Stránka 1/1