Systém napájecí pro králíky - napáječka s pružinovým upevněním

51433
Neohodnoceno

  • 47 Kč bez DPH
  • (41 ks) Skladem
57 Kč / ks
Kategorie: Napájecí systém pro králíky
Hmotnost: 0.036 kg
 

Niplová nerezová napáječka pro králíky k napájecímu systému pro hlodavce s pružinovým upevněním, vhodná k montáži na mříže.

  • pružinové upevnění - k připevnění na mříže klece
  • nerezová, nerezový nipl
  • plastová připojka vody k nasazení přívodní hadice 9 mm
  • včetně spojovacího T-dílu

Napájecí systém pro králíky je kombinací několika jednotlivých komponent propojených hadičkou, které jsou sestaveny dle potřeby konkrétního chovu. Základem každé takovéto sestavy je nádrž na vodu ,spojovací díl mezi nádrží a hadičkou ,  propojovací hadička a napáječka. Nádrž na vodu je nutné umístit na vyvýšené místo (např. na střechu králíkárny) a to proto, aby se v hadičce, kterou je voda vedena, vytvořil samospádem nízký tlak. Tím je zajištěno, že do napáječky, umístěné v kotci zvířete bude voda přitékat.

Nádrž je možné vodou pravidelně dolévat nebo ji lze napojit přímo na vodovod pomocí 3/4" hadice. V tom případě je nutné do nádrže umístit plovákový ventil, který udržuje stálou hladinu vody a zamezuje tak přetečení nebo naopak úplnému vyprázdnění nádrže.

 

Dalšími součástmi napájecího systému jsou různé typy spojek, které je potřeba zvolit dle konkrétní potřeby rozvodu vody. Jedná se o spojovací díl rovný, pravoúhlýve tvaru T nebo ve tvaru X. Dle možnosti uchycení koncové napáječky lze zvolit napáječku s pružinovým upevněním, která je vhodná k upevnění na mříže nebo napáječku se šroubovým upevněním, kterou lze šrouby připevnit např. do dřeva.

 

Pro lepší představu o tom, které součásti napájecího systému a v jakém počtu jsou potřebné pro Váš chov, je vhodné vytvořit náčrtek kotců, jejich dispozice a umístění a následně do něj zakreslit potřebné komponenty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář